???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук


«Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
дата з:
по:


Головна » Новини» Офіційні повідомлення» Про результати наглядової діяльності Держатомінспекцій на АЕС з 19 по 25 грудня 2008 року версія для друку
Про результати наглядової діяльності Держатомінспекцій на АЕС з 19 по 25 грудня 2008 року

Про результати наглядової діяльності Держатомінспекцій на АЕС у грудні 2008р.

В період з 19.12.08 р. по 25.12.08 р. Державними інспекціями з ядерної безпеки на АЕС України проведено перевірки дотримання Ліцензіатами вимог ядерного законодавства, норм, правил і стандартів з ядерної та радіаційної безпеки. Розглядались періодичні звіти з безпеки роботи АЕС, документи щодо проведення ремонтів, окремі технічні рішення, інструкції тощо.

За дорученням керівництва Держатомрегулювання Державні інспекція на АЕС НАЕК «Енергоатом» прийняли участь в річній інвентаризації свіжого ядерного палива у якості спостерігачів.

 

Держатомінспекція на ЮУАЕС:

Проводились щоденні обходи та огляди обладнання ВП ЮУАЕС. Порушень в роботі ЮУАЕС не було.

Триває контроль за проведенням розслідування порушення в роботі АЕС енергоблоку №3 ПУ АЕС, яке відбулося 30 листопада 2008 року.  

Розглянуті заявні документи та надано окремий дозвіл на проведення попередніх комплексних випробувань автоматизованої системи контролю протікань з першого контуру в другий по азоту -16 енергоблоку №3 ЮУ АЕС.

Проконтрольовано проведення блочного протиаварійного тренування оперативного персоналу після 2-х тижневого курсу навчання у НТЦ.

Прийнята участь у технічному опосвідченні 6 одиниць обладнання хімічного цеху.

 

Держатомінспекція на ЗАЕС:

Проводились щоденні обходи та огляди обладнання ВП ЗАЕС. Порушень в роботі ЗАЕС не було.

Перевірка виконання умов Окремого дозволу ОД №000196/21 на енергоблок №4  до закінчення ППР-2008.

Проведені оперативні перевірки дотримання експлуатаційної дисципліни, правил, норм, стандартів при проведенні комплексних випробувань каналів систем безпеки енергоблоків 1,2,3,4,6.

Проведено перевірки комплекту документів на дотриманням законодавства, норм, правил та стандартів з безпеки перед початком виконання ремонтних робіт на устаткуванні енергоблоків №1-6 згідно годових графіків. – 12 комплект (Без зауважень).

Проведено технічні опосвідчення 3-х од. обладнання та трубопроводів  енергоблоку №1 та  реєстрацію трубопроводів енергоблоку №5 - 1 од.

 

Держатомінспекція на РАЕС:

Проводились щоденні обходи та огляди обладнання ВП РАЕС. Порушень в роботі РАЕС не було. Здійснюється постійний оперативний контроль за станом виконання деталізованого план-графіку підготовки енергоблоку №1 ВП РАЕС до продовження експлуатації у понадпроектний термін.

Ведеться контроль за проведенням ремонтних робіт обладнання важливого для безпеки в період планового поточного ремонту енергоблоків №1 та №2.

Розпочата планова інспекційна перевірка виконання заходів приведення обладнання та математичних моделей ПМТ ВВЕР-440 та ВВЕР-1000 у відповідність до енергоблоків-прототипів.

 

Держатомінспекція на ХАЕС:

Проводились щоденні обходи та огляди обладнання ВП ХАЕС. Порушень в роботі ХАЕС не було.

Прийнято участь у технічному опосвідченні 4 одиниці трубопроводів та 2 одиниці обладнання.

Проконтрольовано порядок проведення випробування каналу систем безпеки енергоблоку №1.

 

Держатомінспекція на ЧАЕС:

ДСП ЧАЕС на етапі припинення експлуатації. Реакторна установка та устаткування в стані неможливості виробництва електроенергії. Обладнання обслуговується згідно з графіками. Проводились щоденні обходи та огляди обладнання ЧАЕС. Порушень в роботі ЧАЕС не було.

Видано Дозвіл на право виконання робіт з монтажу ІАСК ОУ (черговий етап).

Прийнято участь у роботі Держкомісії з приймання будівельних споруд СВЯП-1 після реконструкції з метою підсилення.

Прийнята участь у роботі комісії з приймання обладнання  ПКПТРВ після індивідуальних випробувань.

Видано Дозвіл на право виконання робіт з очищення території з будівництва НБК.

Знято з реєстрації 14 од. обладнання та трубопроводів.

Контроль проведення протиаварійного тренування з елементами ядерної та технічної безпеки на блоках №1,3 та ОУ (для зміни №4).

Проведено перевірку стану техдокументації на ОУ. Надано Припис - 1 порушення