???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук


«Жовтень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
дата з:
по:


Головна » Новини» Офіційні повідомлення» Про результати наглядової діяльності Держатомінспекцій на АЕС з 1 по 6 листопада 2008 року версія для друку
Про результати наглядової діяльності Держатомінспекцій на АЕС з 1 по 6 листопада 2008 року

Про результати наглядової діяльності Держатомінспекцій на АЕС за період з 1 по 6 листопада 2008р.

В період з 01.11.08 р. по 06.11.08 р. Державними інспекціями з ядерної безпеки на АЕС України проведено перевірки дотримання Ліцензіатами вимог ядерного законодавства, норм, правил і стандартів з ядерної та радіаційної безпеки. Розглядались періодичні звіти з безпеки роботи АЕС, документи щодо проведення ремонтів, окремі технічні рішення тощо.

 

Держатомінспекція на Южно-Українській АЕС:

Проводились щоденні обходи та огляди обладнання ВП ЮУАЕС. Порушень в роботі ЮУАЕС не було.

Розглянута та погоджена робоча програма проведення експериментальних вимірювань нейтронно-фізичних характеристик активної зони реактора енергоблоку №3 ВП ПУ АЕС в процесі експлуатації.

Триває перевірка ведення ремонтних робіт на обладнанні систем важливих для безпеки на енергоблоції № 3 та звітної документації.

Проконтрольовані випробування: захисної оболонки;першого та другого контуру на міцність; імпульсно – запобіжних клапанів компенсатора тиску  реальним підвищенням тиску з викидом робочого середовища на енергоблоці №3 після проведення ремонтних робіт. Без зауважень.

Розглянуто 10 робочих програм обстеження технічного стану кабелів енергоблоку №2 та  2 технічних рішення.

Прийнята участь у реєстрації та технічному опосвідченні 175 одиниць обладнання та 75 одиниць трубопроводів енергоблоку №2.

Прийнята участь в інспекції МАГАТЕ щодо інвентаризації ядерних матеріалів. Без зауважень.

 

Держатомінспекція на Запорізькій АЕС:

Проводились щоденні обходи та огляди обладнання ВП ЗАЕС. Порушень в роботі ЗАЕС не було.

Проведено перевірки документації перед початком виконання ремонтних робіт на устаткуванні та трубопроводах енергоблоку №3 (Без зауважень).

Триває перевірка документації перед наданням дозволу на пуск енергоблоку №3.

Проведені оперативні перевірки при проведенні комплексних випробувань систем безпеки енергоблоків №3 та 6.

Проведено технічні опосвідчення та реєстрація обладнання та трубопроводів  енергоблоку №3 - 5 од. обладнання та  6 од. трубопроводів.

Триває позапланова перевірка організації вхідного контролю якості борної кислоти.

 

Держатомінспекція на Рівненській АЕС:

Проводились щоденні обходи та огляди обладнання ВП РАЕС. Порушень в роботі РАЕС не було. Здійснюється постійний оперативний контроль за станом виконання деталізованого план-графіку підготовки енергоблоку №1 ВП РАЕС до продовження експлуатації у понадпроектний термін.

Ведеться контроль за проведенням ремонтних робіт обладнання важливого для безпеки в період планового поточного ремонту енергоблоку №1 та контроль за проведенням ремонтних робіт на парогенераторі №2 енергоблока №4.

Прийнята участь в проведенні міжвідомчих приймальних випробуваннях системи контролю протікань з першого контуру в другий по активності азоту-16 та системи радіаційного контролю параметрів.

З 30 жовтня по 02 листопада приймалась участь у черговій інспекції МАГАТЕ, в рамках Угоди між Україною і МАГАТЕ про гарантії.

 

Держатомінспекція на Хмельницькій АЕС:

Проводились щоденні обходи та огляди обладнання ВП ХАЕС. Порушень в роботі ХАЕС не було.

Погоджено 2 технічних рішення. Прийнята участь у випробуваннях системи безпеки енергоблоку №1.

 

Держатомінспекція на Чорнобильській АЕС:

ДСП ЧАЕС на етапі припинення експлуатації. Реакторна установка та устаткування в стані неможливості виробництва електроенергії. Обладнання обслуговується згідно з графіками. Проводились щоденні обходи та огляди обладнання ЧАЕС. Порушень в роботі ЧАЕС не було.

Проконтрольовано тренування аналітичної групи – групи інженерної підтримки -06.11.2008.

Продовжується планова перевірка ДСП ЧАЕС з дотримання НД при проведенні технічного опосвідчення та реєстрації  обладнання.