???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» З 21 по 23 травня версія для друку
З 21 по 23 травня

З 21 по 23 травня 2008 року Голова Держатомрегулювання братиме участь у   23-ій нараді Комісії зі стандартів безпеки МАГАТЕ.

Під час наради обговорюватимуться питання розробки та публікації стандартів безпеки та інших документів МАГАТЕ в сфері ядерної та радіаційної безпеки, безпеки перевезень та безпеки поводження з РАВ; впровадження й використання стандартів безпеки МАГАТЕ в регулюючій діяльності.

Нагадаємо, що у березні цього року Голову Держатомрегулювання Олену Миколайчук було обрано членом Комісії зі стандартів безпеки МАГАТЕ на період з 2008 по 2011 рік.

Комісія зі стандартів безпеки (Commission on Safety Standards, CSS) – постійний орган МАГАТЕ, до складу якого входять фахівці з різних країн, що мають досвід з впровадження стандартів та інших регулюючих документів у сфері ядерної та радіаційної безпеки.  

CSS здійснює розгляд стандартів безпеки МАГАТЕ та консультує Генерального Директора Агентства з питань регулювання ядерної та радіаційної безпеки.

Склад CSS змінюється кожні чотири роки, що дає можливість підтримувати баланс між регіональними підходами та досвідом у галузях, що регулюються стандартами з безпеки МАГАТЕ.

Обрання до складу CSS свідчить про міжнародне визнання досвіду та компетенції органу ядерного регулювання України.