???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук


«Квітень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
дата з:
по:


Головна » Новини» Офіційні повідомлення» null версія для друку

З метою аналізу сучасних тенденцій у сфері забезпечення ядерної та радіаційної безпеки та визначення напрямків удосконалення діяльності Державного комітету ядерного регулювання України  було започатковано практику проведення Міжнародних науково-практичних семінарів з актуальних питань ядерної та радіаційної безпеки  в день річниці  утворення  Держатомрегулювання  -  5 грудня.

Такий формат відзначення чергової річниці діяльності Держатомрегулбвання  дозволяє, передусім  молодим фахівцям, що обрали сферою своєї діяльності ядерну та радіаційну безпеку, отримати всебічне уявлення про поточну ситуацію щодо безпеки,  еволюцію підходів,  поглядів та технологій оцінки ядерної та радіаційної безпеки, взяти участь у дискусіях та фаховому обговоренні актуальних питань безпеки напередодні планування роботи на новий календарний рік.. В рамках таких семінарів відбувається обмін досвідом із зарубіжними колегами з регулюючих органів, а представники громадських організацій та ЗМІ мають можливість отримати корисну інформацію з першоджерел та висловити свої побажання і думки щодо вдосконалення формату взаємодії та питань, що викликають стурбованість.

Наказом Держатомрегулювання від 21.02.08 № 32 створено Організаційний та Програмний комітети з підготовки семінару. До складу Програмного комітету, крім керівництва Держатомрегулювання,  за згодою,  входять: Неклюдов І.М. – академік секретар Відділення ядерної фізики та енергетики НАНУ, директор ННЦ “Харківській фізико-технічний інститут”; Сердюк А.М. – член-кореспондент АМН, професор, директор Інституту гігієни та медичної екології ім.О.М.Марзєєва АМН України; Курикін С.І. – Голова Зеленої партії України; Штейнберг М.О. – директор ТОВ “Атомаудит”, член групи консультантів Генерального директора МАГАТЕ; Васильченко В.М. – директор ДП “Державний науково-технічний центр з  ядерної та радіаційної безпеки”.

Рішенням Програмного комітету визначено чотири тематичних напрямки, що планується розглянути в рамках семінару цього року, а саме:

-          законодавча та нормативна база з ядерної та радіаційної безпеки;

-           радіаційна безпека у повсякденному житті;

-          безпека радіоактивних відходів;

-          інформування населення  з питань ядерної та радіаційної безпеки.

Проект Програми міжнародного семінару, тематичний перелік для стендових доповідей, умови публікації матеріалів семінару  будуть анонсовані додатково на сайті Держатомрегулювання.