???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» З 1 по 2 квітня тривали робочі зустріч керівництва Держатомрегулювання з керівником групи експертів місії IRRS – Головою Державного органу з ядерної безпеки Чеської Республіки Даною Драбовою версія для друку
З 1 по 2 квітня тривали робочі зустріч керівництва Держатомрегулювання з керівником групи експертів місії IRRS – Головою Державного органу з ядерної безпеки Чеської Республіки Даною Драбовою

З 1 по 2 квітня тривали робочі зустріч керівництва Держатомрегулювання  з керівником групи експертів місії IRRS – Головою Державного органу з ядерної безпеки Чеської Республіки Даною Драбовою.

За участю Керівника групи експертів місії IRRS, експертів МАГАТЕ та ЄС обговорювалися результати проведеної самооцінки діяльності Держатомрегулювання України на відповідність міжнародним стандартам та стандартам МАГАТЕ. У ході зустрічей також було погоджено склад групи зарубіжних експертів, які безпосередньо здійснюватимуть огляд діяльності українського регулюючого органу у сфері ядерної та радіаційної безпеки, та фахівців Держатомрегулювання, які будуть залучені до проведення  місії, обговорено її  попередню програму.

Зазначимо, що місія IRRS «Комплексний огляд регулюючої діяльності»  проводиметься з метою реалізації положень «Меморандуму між Україною та Європейським Союзом про порозуміння щодо співробітництва в енергетичній галузі» від 1 грудня 2005 року, у якому визначено спільні інтереси обох сторін  в енергетичній галузі.

Такі місії вже проводились в Україні у 1998 та 2001 роках. За результатами їх роботи експертами МАГАТЕ були підготовлені відповідні звіти  з рекомендаціями та пропозиціями щодо покращення  регулюючої діяльності у сфері ядерної та радіаційної безпеки України. Також до звітів увійшли приклади позитивної практики регулюючої діяльності України, яка може стати корисною й для інших країн.