???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Нормативно-правові акти» Регуляторні акти Держатомрегулювання» Повідомлення» Проект Закону України «Про внесення змін до статті 2 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» версія для друку
Проект Закону України «Про внесення змін до статті 2 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»

Повідомлення
про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до статті 2 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»

 

 

Продовжується обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до статті 2 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

 

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 20 вересня 2006 р. за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; тел. 254-32-87 або на електронну пошту Держатомрегулювання: proekt@hq.snrc.gov.ua;

        

Державний комітет України з питань регуляторної політки та підприємництва, 01011,  вул. Арсенальна 9/11, м. Київ-11 або на e-mail: kalina@dkrp.gov.ua.

 

Регуляторний акт, аналіз регуляторного впливу, пояснювальну записку розміщено на веб-сайті Держатомрегулювання у розділі “Нормативні акти” , підрозділі “Регуляторні акти Держатомрегулювання” ,  Проекти регуляторних актів.

 

Копії зауважень та пропозицій просимо також надсилати на електрону адресу Держпідприємництва України: mail@dkrp.gov.ua .