???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук


«Жовтень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
дата з:
по:


Головна » Новини» Офіційні повідомлення» Проведено засідання Громадської ради при Держатомрегулюванні версія для друку
Проведено засідання Громадської ради при Держатомрегулюванні

 

 

Громадська рада при Держатомрегулюванні, на засіданні 16 вересня 2020 року, розглянула Сьому Національну доповідь України про виконання зобов’язань за Об’єднаною конвенцією про безпеку поводження з відпрацьованим паливом та про безпеку поводження з радіоактивними відходами (Колегією Держатомрегулювання схвалено 10 вересня 2020 року) та інформацію щодо урахування зауважень та пропозицій.

 

Під час обговорення членами Громадської ради при Держатомрегулюванні висловлено занепокоєння щодо ситуації з наповненням та використанням коштів фондів поводження з радіоактивними відходами та зняття з експлуатації атомних блоків та запропоновано Держатомрегулюванню розглянути можливість включення цього питання для розгляду Колегією Держатомрегулювання.

 

Також Громадська рада при Держатомрегулюванні обговорила питання щодо ситуації навколо експлуатуючої компанії ДП НАЕК «Енергоатом».

 

Серед іншого, розглянули питання забезпечення роботи Громадської ради при Держатомрегулюванні в умовах введених обмежень, у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19 та вирішили продовжити роботу як у дистанційному, так і, по можливості, проводити засідання у приміщенні Держатомрегулювання.

 

Голова Держатомрегулювання Григорій ПЛАЧКОВ подякував Громадській раді за роботу та проведення консультацій з розгляду проєктів нормативно-правових актів та регуляторних актів, що розробляються регулюючим органом, відзначивши, зі свого боку, про подальшу відкритість та готовність до конструктивного діалогу.