???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук


«Серпень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
дата з:
по:


Головна » Новини» Офіційні повідомлення» Пам’ятаємо подвиг тих, хто зберіг життя мільйонам! версія для друку
Пам’ятаємо подвиг тих, хто зберіг життя мільйонам!

26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС внаслідок техногенної катастрофи  зруйновано реактор 4 енергоблоку. Радіоактивні речовини, що потрапили в повітря, розсіялися не тільки над Україною, а й багатьма країнами Європи. Із перших днів ліквідатори самовіддано долали цю катастрофу, ризикуючи власним життям. Втрачене здоров’я, загублені життя, - ось ціна, якою вдалося ліквідувати пожежу на станції.

Вже 34 роки поспіль, 26 квітня – день пам’яті та скорботи, вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених і медиків, які брали участь у ліквідації аварії.

Трагедія та подвиг цих людей назавжди залишиться у пам’яті, геномі українського народу. 

Колектив Держатомрегулювання висловлює щирі слова вдячності та низький уклін усім працівникам апарату інспекції та державного підприємства «Державний науково-технічного центр з ядерної та радіаційної безпеки» також колегам інших центральних органів виконавчої влади, підприємств та організацій, які приймали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Наша незламна позиція в питаннях забезпечення ядерної та радіаційної безпеки, поводження з РАВ та ВЯП, фізичного захисту та захищеності є прикладом розуміння важливості формування та дотримання культури безпеки у сфері. 

Усвідомлюючи, що цей час - нашого спільного внеску у подолання наслідків трагедії, маємо об’єднати усі зусилля у щоденній праці. 

Закликаємо усіх до толерантного відношення до території Зони відчуження, бо там чиїсь рідні місця, горе та пам'ять.

Пам’ятаємо подвиг тих, хто зберіг життя мільйонам!

З глибоким сумом та щирою повагою,

 

Колектив Держатомрегулювання