???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Нормативно-правові акти» Регуляторні акти Держатомрегулювання» Повідомлення» ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту наказу «Про затвердження Правил безпечного перевезення радіоактивних матеріалів (ПБПРМ-2019)» версія для друку
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту наказу «Про затвердження Правил безпечного перевезення радіоактивних матеріалів (ПБПРМ-2019)»

ПОВІДОМЛЕННЯ

 про оприлюднення проєкту наказу  «Про затвердження Правил безпечного перевезення радіоактивних матеріалів (ПБПРМ-2019)»

Проєктом наказу затверджуються правила, якими встановлюються норми безпеки, що забезпечують прийнятний рівень контролю за радіаційною, а також пов'язаною з критичністю і тепловиділенням небезпеками для людей, майна і навколишнього природного середовища при перевезенні радіоактивних матеріалів. 

Правила застосовуються до перевезення радіоактивних матеріалів автомобільним, залізничним, морським, річковим та авіаційним транспортом.

В Правилах безпечного перевезення радіоактивних матеріалів (ПБПРМ-2019) враховані положення останнього видання документа МАГАТЕ «Regulations for the Safe Transport of Radioactive Material. 2018 Edition. Specific Safety Requirements SSR-6 (Rev. 1). IAEA».

Зауваження та пропозиції до проєкту наказу приймаються до 5 березня 2020 р. за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, тел. 277-12-06 або на електронну пошту: sakalo@hq.snrc.gov.ua; lopatin@hq.snrc.gov.ua.

 

Проєкт наказу

 

Пояснювальна записка

 

Аналіз регуляторного впливу

 

Правила безпечного перевезення радіоактивних

матеріалів (ПБПРМ-2019)