???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук


«Травень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
дата з:
по:


Головна » Новини» Офіційні повідомлення» Про участь у робочій нараді EUBAM версія для друку
Про участь у робочій нараді EUBAM

Державна інспекція ядерного регулювання України бере активну участь у регіональному співробітництві та реалізації заходів, направлених на забезпеченні ядерної та радіаційної безпеки в державі, підвищенні ефективності у боротьбі з транскордонною злочинністю, зокрема реалізації за участю міжнародних організацій та сусідніх держав заходів, направлених на боротьбу з незаконним обігом радіоактивних матеріалів та повернення їх під регулюючий контроль. Таку підтримку забезпечує Місія Європейського Союзу з надання прикордонної допомоги Україні та Республіці Молдова (EUBAM).

        Представник Держатомрегулювання взяв участь у робочій нараді експертів правоохоронних органів України та Республіки Молдова, яка за підтримки EUBAM відбулась цими днями в м.Одеса. За оцінками учасників наради пріоритетними напрямами боротьби з транскордонною злочинністю в регіоні є протидія нелегальному переміщенню вогнепальної зброї, вибухових речовин, хімічних, біологічних ядерних та радіоактивних матеріалів, наркотичних засобів та психотропних речовин, нелегальній міграції, контрабанді тютюнових виробів.

          Учасники наради підкреслили необхідність вдосконалення діючого законодавства, механізмів взаємодії державних структур, зокрема у таких  сферах, як обмін інформацією, обмін позитивним досвідом, сприяння міжнародному співробітництву при розслідуванні злочинів, планування та проведення спільних заходів та спеціальних операцій.