???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук


«Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
дата з:
по:


Головна » Новини» Офіційні повідомлення» Про участь у навчаннях з протидії незаконному обігу радіоактивних матеріалів версія для друку
Про участь у навчаннях з протидії незаконному обігу радіоактивних матеріалів

12 – 14 листопада 2019 р. в рамках реалізації домовленостей щодо продовження співпраці правоохоронних органів України та Генерального Секретаріату Інтерполу на території Одеської області були проведені спеціальні навчання з питань протидії незаконному обігу радіоактивних матеріалів, зокрема їх переміщенню через державний кордон.

      У заході взяли участь представники Генерального Секретаріату Інтерполу, Національної поліції України, Служби безпеки України, Екологічної інспекції України, Адміністрації державної прикордонної служби України, Держатомрегулювання та ДАЗВ.

      Під час навчань, які пройшли в рибному порту Одеси та пункті перетину державного кордону «Старокозаче», відпрацьовувались практичні питання виявлення радіоактивних матеріалів при перетині морського та сухопутного кордонів країни, організація взаємодії відповідних структур державної влади, порядок обміну інформацією тощо.

       Представниками Інтерполу була дана позитивна оцінка діям українських правоохоронців, разом з тим було звернуто увагу на необхідність додаткового технічного оснащення приладами ідентифікації радіоактивних матеріалів підрозділів, відповідальних за їх виявлення, та необхідність проведення у майбутньому практичних тренінгів із залученням представників місцевих органів виконавчої влади.