???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Нормативно-правові акти» Регуляторні акти Держатомрегулювання» Повідомлення» ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання створення єдиної державної системи контролю та обліку індивідуальних доз опромінення» версія для друку
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання створення єдиної державної системи контролю та обліку індивідуальних доз опромінення»

Державною інспекцією ядерного регулювання України на виконання вимог статті 18 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку», статті 18 Закону України «Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання», підпункту 26 пункту 4 Положення про Державну інспекцію ядерного регулювання України, пункту 755 Плану Заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 року № 1106 розроблено проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання створення єдиної державної системи контролю та обліку індивідуальних доз опромінення» (далі - Проєкт).

Проєкт розроблено з метою підвищення рівня радіаційної безпеки у сфері використання ядерної енергії та поводженні з іншими джерелами іонізуючого випромінювання, встановлення державного контролю за рівнями дозового навантаження в усіх ситуаціях опромінення, прогнозування наслідків опромінення в умовах планового, аварійного опромінення та шляхів зниження можливих радіаційних ризиків.

        Проєктом передбачено створення єдиної державної інформаційної системи накопичення, зберігання даних про джерела іонізуючого випромінювання, що використовуються в Україні та результатів індивідуального дозиметричного контролю доз професійного та аварійного опромінення на базі Державного регістру джерел іонізуючого випромінювання, що був створений на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.1997 № 847, шляхом розширення його функцій. Також проектом постанови передбачено скасування чинних постанов Кабінету Міністрів України, перелік яких зазначено у додатку до Проєкту. 

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання створення єдиної державної системи контролю та обліку індивідуальних доз опромінення» приймаються до 30 листопада 2019 р. за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; тел. 277-12-08 або на електронну пошту: e-mail: myshkovska@hq.snrc.gov.ua.

 

 

ПОСТАНОВА (проект)

 

Пояснювальна записка

 

Аналіз регуляторного впливу

 

План заходів щодо створення єдиної системи контролю та обліку індивідуальних доз опромінення

 

ПОЛОЖЕННЯ про Державний регістр ДІВ, індивідуальних доз опромінення та порядок оплати послуг з їх реєстрації

 

ПОРЯДОК створення єдиної системи контролю та обліку індивідуальних доз опромінення

 

М-Тест