???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» 28-29 березня 2007 року версія для друку
28-29 березня 2007 року

У Навчальному центрі з фізичного захисту, обліку і контролю ядерного матеріалу ім. Джорджа Кузмича (Інститут ядерних досліджень, м. Київ) відбувся семінар: "Додатковий протокол до Угоди про гарантії МАГАТЕ. Обмін практичним дослідом, набутий іншими країнами", організований Державним комітетом ядерного регулювання України разом із Центром правових проблем сучасних технологій, за фінансової підтримки Шведського ядерного інспекторату (SKI).

У семінарі взяли участь фахівці Міністерства палива і енергетики, Міністерства закордонних справ, Міністерства охорони здоров´я, Держатомрегулювання, Служби безпеки України, НАЕК «Енергоатом», представники регулюючих органів європейських країн: Фінляндії (STUK), Норвегії (NPRA), Швеції (SKI), і Литви (VATESI), вітчизняних організацій та установ.

Учасники семінару визнали, що обмін думками і досвідом між представниками підприємств, наукових установ, державних органів різних країн, залучених до роботи з реалізації Додаткового протоколу, дав можливість знайти найоптимальніші шляхи вирішення існуючих проблем в цій сфері.

Набутий дослід з імплементації Додаткового протоколу інших країн буде використаний Держатомрегулюванням при щорічному поновленні інформації, яка надається в МАГАТЕ в рамках Додаткового протоколу до Угоди про гарантії.