???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук


«Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
дата з:
по:


Головна » Новини» Офіційні повідомлення» Про початок процедури ліквідації ДП "Держцентрякості" версія для друку
Про початок процедури ліквідації ДП "Держцентрякості"

19 серпня 2019 року Державна інспекція ядерного регулювання України (далі – Держатомрегулювання) видала наказ №362 «Про припинення діяльності державного підприємства «Державний центр регулювання якості поставок та послуг». Відповідний запис про перебування підприємства у стані припинення внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

За результатами аналізу фінансово-економічної діяльності підприємства та перспектив його розвитку, Колегією Держатомрегулювання та Галузевою радою по роботі із керівниками державних підприємств, визнано неефективність роботи ДП «Держцентрякості» та рекомендовано здійснити заходи щодо  припинення діяльності шляхом ліквідації.  Також прийнято рішення включити  функції оцінки (підтвердження) відповідності у сфері використання ядерної енергії до Статуту Державного підприємства «Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки».

Довідково:

 

ДП «Держцентрякості» створено у 1992 році у структурі Держатомнагляду України,  з метою забезпечення державного нагляду за якістю обладнання, що постачається на атомні електростанції,  із 1996 року отримало статус державного підприємства та увійшло до сфери управління Держатомрегулювання. У Статуті підприємства визначено основні функції із виконання: 

- експертиз технічних умов на продукцію, яка важлива для безпеки, участі у приймальних випробуваннях та атестаціях технології зварювання;

- оцінки відповідності згідно із діючими технічними регламентами та галуззю акредитації органу з оцінки відповідності ДП «Держцентрякості»;

- метрологічного забезпечення діяльності Держатомрегулювання.