???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Наглядова діяльність» Державні регіональні інспекції з ядерної та радіаційної безпеки» Південною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) Держатомрегулювання у червні 2019 року проведено 1 планову інспекційну перевірку та 3 інспекційних обстеження версія для друку
Південною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) Держатомрегулювання у червні 2019 року проведено 1 планову інспекційну перевірку та 3 інспекційних обстеження

Південною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) Держатомрегулювання у червні 2019 року проведено 1 планову інспекційну перевірку та 3 інспекційних обстеження.

З метою перевірки дотримання вимог ядерного законодавства, норм, правил та стандартів з радіаційної безпеки при поводженні з джерелами іонізуючого випромінювання (далі - ДІВ) державними інспекторами Південної інспекції Держатомрегулювання було проведено інспекційну перевірку БРАТСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ БРАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (Миколаївська обл., Братський р-н, смт. Братське), яка здійснює діяльність з використання (експлуатації та зберігання) ДІВ при проведенні рентгенівських діагностичних досліджень пацієнтів.

За результатами планової інспекційної перевірки БРАТСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ БРАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ порушень не виявлено та складено акт.

 

У зв'язку з наданням документів на оформлення ліцензії у сфері використання ядерної енергії
проведено інспекційні обстеження:

− КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ПЕРВОМАЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (Миколаївська обл., м. Первомайськ), що подало заяву про отримання ліцензії на право провадження діяльності з використання (експлуатації та зберігання) ДІВ при проведенні рентгенівських діагностичних процедур пацієнтів.

 УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ (м. Одеса), що подало заяву про внесення змін до ліцензії на право провадження діяльності з використання (експлуатації та зберігання) ДІВ при проведенні рентгенівських діагностичних процедур пацієнтів, у зв’язку з виявленням у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду та зміни умов ліцензії, поширенням дії ліцензії на додаткове ДІВ, щодо поводження з яким встановлені умови ліцензії, подовженням терміну дії ліцензії.

КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ДУНАЙСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" (Одеська обл., місто Ізмаїл), що подало заяву про внесення змін до ліцензії на право провадження діяльності з використання (експлуатації та зберігання) ДІВ при проведенні рентгенівських діагностичних процедур пацієнтів, у зв’язку з поширенням дії ліцензії на додаткове ДІВ, щодо поводження з яким встановлені умови ліцензії.

За результатами інспекційних обстежень встановлено наявність умов для проведення заявленого виду діяльності з використання ДІВ, стан радіаційної безпеки визнано задовільним, встановлено можливість видачі та внесення змін до ліцензій.