???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Наглядова діяльність» Державні регіональні інспекції з ядерної та радіаційної безпеки» Південною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) Держатомрегулювання у квітні 2019 року проведено 3 планових інспекційних перевірок та 4 інспекційних обстеження версія для друку
Південною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) Держатомрегулювання у квітні 2019 року проведено 3 планових інспекційних перевірок та 4 інспекційних обстеження

Південною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) Держатомрегулювання у квітні 2019 року проведено 3 планових інспекційних перевірок та 4 інспекційних обстеження.

З метою перевірки дотримання вимог ядерного законодавства, норм, правил та стандартів з радіаційної безпеки при поводженні з джерелами іонізуючого випромінювання (далі - ДІВ) державними інспекторами Південної інспекції Держатомрегулювання було проведено інспекційні перевірки:

КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КУЯЛЬНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" (Одеська обл., Подільський р-н, с. Куяльник), КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БАЛТСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» БАЛТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ (Одеська обл., м. Балта), які здійснюють діяльність з використання (експлуатації та зберігання) ДІВ при проведенні рентгенівських діагностичних досліджень пацієнтів;

- ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ОДЕСЬКИЙ ПРИПОРТОВИЙ ЗАВОД" (Одеська обл., м. Южне), яка здійснює діяльність з використання (придбання, експлуатації, зберігання) ДІВ при проведенні гамма та рентгенівської дефектоскопії, рентгенодіагностичних досліджень пацієнтів.

За результатами інспекційних перевірок КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КУЯЛЬНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ", КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БАЛТСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» БАЛТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ встановлено, що інструктивна документація з радіаційної безпеки потребує перегляду та погодження у встановленому порядку. Також КОМУНАЛЬНИМ НЕКОМЕРЦІЙНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КУЯЛЬНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" не проведено державну перереєстрація ДІВ, у зв’язку з реорганізацією ліцензіата, у Головному реєстровому центрі Державного регістру ДІВ, а КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «БАЛТСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» БАЛТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ своєчасно не забезпечено навчання та перевірку знань з питань радіаційної безпеки у членів постійно-діючої комісії з перевірки знань з радіаційної безпеки та персоналу категорії «А».

ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ОДЕСЬКИЙ ПРИПОРТОВИЙ ЗАВОД» повірка приладів радіаційного контролю забезпечена не в повному обсязі.

Керівництву зазначених підприємств, організацій та установ надано приписи щодо усунення виявлених порушень та недоліків з визначенням відповідних термінів виконання.

 

У зв'язку з наданням документів на оформлення ліцензії у сфері використання ядерної енергії
проведено інспекційні обстеження:

- КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 5» (м. Миколаїв), КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "СКАДОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" (Херсонська обл., Скадовський р-н, м. Скадовськ), що подали заяви про отримання ліцензій на право провадження діяльності з використання (експлуатації та зберігання) ДІВ при проведенні рентгенівських діагностичних процедур пацієнтів;

- КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ О.С.ЛУЧАНСЬКОГО" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (м. Херсон), що подало заяву про переоформлення та внесення змін до ліцензії на право провадження діяльності з використання (експлуатації та зберігання) ДІВ при проведенні рентгенівських діагностичних процедур пацієнтів, у зв’язку з реорганізацією та зміною місцезнаходження Ліцензіата (без зміни місця провадження діяльності), поширенням дії ліцензії на додаткове ДІВ, щодо поводження з яким встановлені умови ліцензії, виявленням у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду та зміни умов ліцензії, подовженням терміну дії ліцензії;

КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ІНВАЛІДІВ ТА ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ (м. Херсон), що подав заяву про внесення змін до ліцензії на право провадження діяльності з використання (експлуатації та зберігання) ДІВ при проведенні рентгенівських діагностичних процедур пацієнтів, у зв’язку з подовженням терміну дії ліцензії, виявленням у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду та зміни умов ліцензії.

 

За результатами інспекційних обстежень встановлено наявність умов для проведення заявленого виду діяльності з використання ДІВ, стан радіаційної безпеки визнано задовільним, встановлено можливість видачі, переоформлення та внесення змін до ліцензій.