???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Наглядова діяльність» Державні регіональні інспекції з ядерної та радіаційної безпеки» Центральною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) за період з 29 травня по 25 червня 2019 року проведено 1 інспекційне обстеження та 1 планова інспекційна перевірка версія для друку
Центральною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) за період з 29 травня по 25 червня 2019 року проведено 1 інспекційне обстеження та 1 планова інспекційна перевірка

Центральною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) за період з 29 травня по 25 червня 2019 року проведено 1 інспекційне обстеження та 1 планова інспекційна перевірка.

Проведено інспекційне обстеження КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (Дніпропетровська область, м. Павлоград), який використовує пристрої, що генерують іонізуюче випромінювання, у діагностичній радіології.

Під час інспекційного обстеження встановлено: не забезпечене технічне обслуговування рентгенодіагностичних апаратів відповідно до експлуатаційної документації виробників. Керівнику закладу надано акт з приписом щодо усунення виявленого порушення з визначеним терміном виконання.

За результатами інспекційного обстеження встановлено наявність умов для проведення заявленого виду діяльності з використання ДІВ, надано позитивний висновок про можливість внести зміни до ліцензії.

Проведена планова інспекційна перевірка ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КЛІНІКА ДОКТОРА КУЛИКОВИЧА» (Дніпропетровська область, м. Дніпро), яке використовує пристрої, що генерують іонізуюче випромінювання, у діагностичній радіології. За результатами перевірки встановлено: не забезпечене проведення перевірки дозоформувальних параметрів денситометру рентгенівського кісткового LUNAR DPX MD з періодичністю, установленою нормами та правилами з радіаційної безпеки та технічною документацією виробників обладнання. Керівнику підприємства надано акт з приписом щодо усунення виявленого порушення з визначеним терміном виконання.