???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» 26 лютого 2006 року версія для друку
26 лютого 2006 року

26 лютого 2007 р. у приміщенні Держатомрегулювання відбулась зустріч  з представниками іспанської компанії EmpresariosAgrupadosInternacionalS.A. Відповідно до рішення Асамблеї донорів Чорнобильського фонду "Укриття" вищевказана компанія протягом двох тижнів  здійснюватиме аудит  управління міжнародними проектами, що фінансуються за рахунок фондів, адміністратором яких призначено Європейський банк реконструкції та розвитку.

                В ході  зустрічі  аудитори отримали відповіді на питання щодо:

-  досвіду застосування міжнародних стандартів  в ході реалізації Плану Здійснення Заходів на об´єкті «Укриття» (ПЗЗ, SIP);

-   планування процесу ліцензування проекту щодо реалізації невідкладних стабілізаційних заходів;

-   провадження інспекційної діяльності з боку регулюючих органів в рамках ПЗЗ;

-   координації діяльності регулюючих органів та організацій їх  технічної підтримки під час здійснення ПЗЗ;

-   раннього залучення регулюючих органів в процес проектування Нового Безпечного Конфайнмента з метою зниження регулюючих ризиків, що можуть в подальшому негативно вплинути на процес ліцензування;

-  організації взаємодії фахівців Держатомрегулювання з відповідальними підрозділами ДСП «Чорнобильська АЕС» з питань ліцензування та провадження проектів на майданчику цього підприємства.

У зустрічі з аудиторами взяли участь заступник Голови Держатомрегулювання Макаровська О.А., начальник Управління безпеки поводження з радіоактивними відходами та зняття з експлуатації Кутузова Т.Я. та заступник  начальника цього Управління Кілочицька Т.П.