???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Нормативно-правові акти» Регуляторні акти Держатомрегулювання» Повідомлення» Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» версія для друку
Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку»

Повідомлення про оприлюднення

Законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку»

 

З метою отримання зауважень та пропозицій до законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» (щодо запровадження консультацій експертів з радіаційного захисту) Державна інспекція ядерного регулювання оголошує про його публікацію.

Повний пакет документів до законопроекту розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Державної інспекції ядерного регулювання України (www.snrc.gov.ua).

Зауваження та пропозиції стосовно законопроекту у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресою:

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна інспекція ядерного регулювання України, Управління радіаційної безпеки, e-mail: zakharchenko@hq.snrc.gov.ua, тел. 277 12 08.