???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Наглядова діяльність» Державні регіональні інспекції з ядерної та радіаційної безпеки» Західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки в лютому 2019 року проведено 5 планових інспекційних перевірок стану радіаційної безпеки та 1 інспекційне обстеження версія для друку
Західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки в лютому 2019 року проведено 5 планових інспекційних перевірок стану радіаційної безпеки та 1 інспекційне обстеження

Західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки в лютому 2019 року проведено 5 планових інспекційних перевірок стану радіаційної безпеки та 1 інспекційне обстеження у зв’язку із отриманням заяви для переоформлення ліцензії.

За результатами планових перевірок дотримання вимог та норм ядерної та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання (далі –ДІВ) у Військовій частині А1043 (м. Івано-Франківськ), фізичною особою підприємцем Палійчуком Володимиром Івановичем (м. Івано-Франківськ), які використовують генеруючі пристрої у діагностичній радіології, порушень не виявлено.

За результатами планових перевірок дотримання вимог та норм ядерної та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з використання ДІВ в Перечинській центральній районній лікарні (Закарпатська обл.), КНП «Львівська 1-а міська клінічна лікарня ім. кн. Лева» (м. Львів), Комунальному закладі «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради Закарпатської області (Закарпатська обл.), які використовують генеруючі пристрої у діагностичній радіології, виявлено окремі порушення норм та правил радіаційної безпеки.

В процесі проведення планової інспекції в Комунальному закладі «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради Закарпатської області встановлено, що у медичному закладі не забезпечено ведення контрольно-технічних журналів для всіх наявних рентгено-діагностичних апаратів, не забезпечено інформування жінок дітородного віку щодо необхідності повідомлення лікаря-рентгенолога про вагітність шляхом встановлення відповідних інформаційних табличок, не забезпечено навчання з питань радіаційної безпеки відповідальної особи та персоналу категорії А.

КНП «Львівська 1-а міська клінічна лікарня ім. кн. Лева» не забезпечено інформування жінок дітородного віку щодо необхідності повідомлення лікаря-рентгенолога про вагітність шляхом встановлення відповідних інформаційних табличок, не встановлено переговорний пристрій у процедурній рентгенівського кабінету поліклінічного відділення №2.

В Перечинській центральній районній лікарні не забезпечено радіаційний захист дверей між коридором та процедурною кімнатою рентгенівського кабінету з апаратом РЕНТГЕН-40, не забезпечено проведення контроль дозоформувальних параметрів наявного рентгенодіагностичного обладнання, не забезпечено навчання з питань радіаційної безпеки відповідальної особи та персоналу категорії А, а також ведення та зберігання реєстраційних записів, що отримуються системою дозиметричного контролю. Керівника притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.95 КУпАП.

З метою усунення окремих порушень вимог радіаційної безпеки керівникам вищезазначених закладів видано приписи. 

За результатами інспекційного обстеження КНП Славської селищної ради «Славська міська лікарня» (смт. Славське, Сколівський р-н, Львівська обл) порушень вимог, норм радіаційної безпеки не виявлено та встановлено наявність умов для провадження заявленого виду діяльності та можливість переоформлення ліцензії.