???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Наглядова діяльність» Державні регіональні інспекції з ядерної та радіаційної безпеки» У Східній інспекції з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) Держатомрегулювання у грудні 2018 відбулось 3 чергових засідання Ліцензійної комісії версія для друку
У Східній інспекції з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) Держатомрегулювання у грудні 2018 відбулось 3 чергових засідання Ліцензійної комісії

У Східній інспекції з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) Держатомрегулювання у грудні 2018 відбулось 3 чергових засідання Ліцензійної комісії, з урахуванням рекомендацій яких прийнято відповідні рішення щодо ліцензування:

          07 грудня 2018 року (протокол № 21/39-12) розглянуто 6 ліцензійних справ:

Видано ліцензії на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого

випромінювання:

          ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ-ПІДПРИЄМЦЮ   ЗГОДІ ОЛЕКСАНДРУ ВАСИЛЬОВИЧУ (Харківська обл., місто Харків).

           Переоформлено ліцензії на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання:

    КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ

№ 2 ІМЕНІ ПРОФ. О.О.ШАЛІМОВА» ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (Харківська обл., місто Харків) /реорганізація Ліцензіата/.

    КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКА КЛІНІЧНА

БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ №17» ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (Харківська обл., місто Харків) /реорганізація Ліцензіата/.

Внесено зміни до ліцензій на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого

Випромінювання:

    ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ПОЛТАВСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ГЕОФІЗИЧНИХ РОБІТ»

(Полтавська обл., місто Полтава) /подовження терміну дії ліцензії, поширення дії ліцензії на додаткові ДІВ, щодо поводження з якими встановлені умови ліцензії, та виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду та зміни умов ліцензії/.

    Пирятинській центральній районній лікарні (Полтавська обл., місто Пирятин) /виявлення у

процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду та зміни умов ліцензії, та набрання чинності новими нормативно-правовими актами з ядерної та радіаційної безпеки /.

Внесено зміни та переоформлено ліцензії на право провадження діяльності з використання

джерел іонізуючого випромінювання:

    ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДЕНТ ПРО» (Харківська обл.,

Харківський р-н, смт Березівка) /зміна місця провадження діяльності з використання ДІВ, подовження терміну дії ліцензії, поширення дії ліцензії на додаткові ДІВ, щодо поводження з якими встановлені умови ліцензії, та виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду та зміни умов ліцензії/.

 

    14 грудня 2018 року (протокол № 22/39-12)  розглянуто 5 ліцензійних справ:

 

Внесено зміни до ліцензії на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання:

 

               2-ій міській клінічній лікарні м. Полтави (Полтавська обл., місто Полтава) /поширення дії ліцензії на додаткові ДІВ, виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду і зміни умов ліцензії/.

            Переоформлено ліцензію на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання:

            КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «БАЛАКЛІЙСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА КЛІНІЧНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ»  (Харківська обл., місто Харків) /реорганізація Ліцензіата/.

 

Внесено змін та переоформлення ліцензій на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання:

                 КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ КЛІНІЧНИЙ САНАТОРІЙ» (Харківська обл., місто Харків) /реорганізація Ліцензіата, виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду і змін умов ліцензії/;

                 КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКА ЛІКАРНЯ №28» (Харківська обл., місто Харків) /реорганізація Ліцензіата, зміна місцезнаходження (без зміни місця провадження діяльності), виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду і зміни умов ліцензії,  та набрання чинності новими нормативно-правовими актами з ядерної та радіаційної безпеки/.

      КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ МЕДИЧНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІІ РІВНЯ» (Полтавська обл., місто Кременчук) /реорганізація Ліцензіата, зміна місцезнаходження (без зміни місця провадження діяльності), намір поширити дію ліцензії на додаткове ДІВ, щодо поводження з яким встановлені умови ліцензії, та  виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду і зміни умов ліцензії/.

     27 грудня 2018 року (протокол № 23/39-12) розглянуто 8 ліцензійних справ:

 

Внесено зміни до ліцензій на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання:

              Інституту проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного Національної академії наук України (Харківська обл., місто Харків) /подовження строку дії ліцензії, набрання  чинності новими нормативно-правовими актами з питань ядерної та радіаційної безпеки,  виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду і зміни умов ліцензії/;

    Комунальної установи «Сумська міська клінічна лікарня №4»  (Сумська обл., місто Суми) /виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду і зміни умов ліцензії/.

                Фізичної особи-підприємця Барішпольца Владислава Лук’яновича (Харківська обл., місто Харків) /поширення дії ліцензії на додаткові ДІВ, щодо поводження з якими встановлені умови ліцензії/.

 

Переоформлено ліцензії на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого

випромінювання:

            КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКА ПОЛІКЛІНИКА № 26» ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (Харківська обл., місто Харків) /реорганізація Ліцензіата/.

 

Внесено зміни та переоформлено ліцензій на право провадження діяльності з використання

джерел іонізуючого випромінювання:

    КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ

РАДИ «ОБЛАСНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР №3» (Харківська обл., Зміївський район, місто Зміїв) /реорганізація Ліцензіата, виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду і змін умов ліцензії/.

            Сумському державному університету (Сумська обл.,  місто Суми) /поширення дії ліцензії на додаткові ДІВ, щодо поводження з якими встановлені умови ліцензії, виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду і зміни умов ліцензії, зі змінами, що потребують перегляду спроможності дотримуватися умов провадження заявленого виду діяльності, встановлених нормами та правилами з ядерної та радіаційної безпеки/.

  Анулювано ліцензії на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого

випромінювання:

   ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕГА ХАРКІВ» (Харківська обл., місто Харків) /завершення діяльності з використання ДІВ в повному обсязі та ліквідація товариства як юридичної особи/;

    Приватному акціонерному товариству Виробничо-енергетичної компанії «Сумигазмаш» (Сумська обл., місто Суми) /завершення діяльності з використання ДІВ в повному обсязі/.