???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Наглядова діяльність» Державні регіональні інспекції з ядерної та радіаційної безпеки» Центральною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) за період з 01 грудня по 29 грудня 2018 року проведено 1 інспекційне обстеження та 2 планових інспекційних перевірки версія для друку
Центральною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) за період з 01 грудня по 29 грудня 2018 року проведено 1 інспекційне обстеження та 2 планових інспекційних перевірки

Центральною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) за період з 01 грудня по 29 грудня 2018 року проведено 1 інспекційне обстеження та      2 планових інспекційних перевірки.

Проведено інспекційне обстеження Товариства з обмеженою відповідальністю «Центр Томографії» (Дніпропетровська область, м. Дніпро), яке використовує пристрої, що генерують іонізуюче випромінювання. За результатами інспекційного обстеження встановлено наявність умов для проведення заявлених видів діяльності з використання ДІВ, надані позитивні висновки про можливість внести зміни до ліцензії.

Проведено планові інспекційні перевірки:

-                    Товариства з обмеженою відповідальністю «ЄВРО СЕРВІС Україна ДН» (Дніпропетровська обл., м. Дніпро), яке використовує пристрої, що генерують іонізуюче випромінювання, у діагностичній радіології.

За результатами перевірки встановлено: стан забезпечення радіаційної безпеки при здійсненні діяльності з використання ДІВ у цілому задовільний;

-          Колективного підприємства «ДНІПРОСАНТЕХМОНТАЖ» (Дніпропетровська обл., місто Дніпро), яке використовує пристрої, що генерують іонізуюче випромінювання, у промисловій радіографії.

За результатами перевірки встановлено: стан забезпечення радіаційної безпеки при здійсненні діяльності з використання ДІВ у цілому задовільний.