???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Наглядова діяльність» Державні регіональні інспекції з ядерної та радіаційної безпеки» Західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки у листопаді 2018 року проведено 4 планових інспекційних перевірки стану радіаційної безпеки та 9 інспекційних обстежень версія для друку
Західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки у листопаді 2018 року проведено 4 планових інспекційних перевірки стану радіаційної безпеки та 9 інспекційних обстежень

Західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки у листопаді 2018 року проведено 4 планових інспекційних перевірки стану радіаційної безпеки та 9 інспекційних обстежень у зв’язку із отриманням заяв для видачі/внесення змін до ліцензій.

За результатами планових перевірок дотримання вимог та норм ядерної та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з використання ДІВ у КНП «Міська дитяча поліклініка» Чернівецької міської ради (м. Чернівці), ТзОВ «Хотел Менеджмент Групп», Дочірнього підприємства з іноземними інвестиціями Державного підприємства «Medisan» Лікувально-санаторної відновлюючої Асоціації Державної Канцелярії Республіки Молдова «Санаторій «Молдова» (м. Трускавець, Львівська обл.), які використовують ДІВ у діагностичній радіології, та у КНП 4-а міська клінічна лікарня (м. Львів), яке використовує ДІВ у діагностичній радіології та ядерній медицині (діагностика «ін-вітро»), виявлено окремі порушення норм та правил радіаційної безпеки.

В процесі проведення планової інспекції КНП «Міська дитяча поліклініка» Чернівецької міської ради встановлено, що у медичному закладі не проведено контроль дозоформуючих параметрів рентгенодіагностичних апаратів, не забезпечено навчання з питань радіаційної безпеки персоналу.

ТзОВ «Хотел Менеджмент Групп» та ДП "САНАТОРІЙ "МОЛДОВА" не забезпечено подання щорічних звітів з радіаційної безпеки. ДП "САНАТОРІЙ "МОЛДОВА" не внесено відомості про апарат рентгенівський стоматологічний панорамний стаціонарний Cranex dc 2 до Державного регістру джерел іонізуючого випромінювання

У приміщенні радіоізотопної лабораторії КНП 4-а міська клінічна лікарня (м. Львів) підлогове покриття сильно зношене та потребує заміни з метою попередження радіоактивного забруднення. Використання генеруючих пристроїв у рентгенологічному відділенні лікарні здійснюється із дотриманням вимог та норм радіаційної безпеки.

З метою усунення окремих порушень вимог радіаційної безпеки керівникам вищеозначених закладів видано приписи. До адміністративної відповідальності за ст.95 КУпАП притягнуто відповідальних осіб ТзОВ «Хотел Менеджмент Групп» та «Санаторій «Молдова» (за неподання щорічних звітів з радіаційної безпеки).

За результатами інспекційних обстежень Свалявської центральної районної лікарні (Закарпатська обл.), КНП «Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня», КНП «Золочівська центральна районна лікарня» Золочівської районної ради Львівської області, КНП «Новояричівська районна лікарня», Мостиської комунальної центральної районної лікарні, Дрогобицької районної лікарні №1 смт Меденичі, КНП Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня» (Львівська обл.), КНП «5-а міська клінічна лікарня м. Львова», КНП «Тисменицька міська лікарня», КНП «Брошнів-Осадська міська лікарня» Брошнів-Осадської селищної ради об’єднаної територіальної громади Івано-Франківської області (Івано-Франківська обл.) встановлено наявність умов для провадження заявленого виду діяльності та можливість видачі/внесення змін до ліцензій.