???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Наглядова діяльність» Державні регіональні інспекції з ядерної та радіаційної безпеки» У Південній інспекції з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) Держатомрегулювання у листопаді відбулось 1 чергове засідання Ліцензійної комісії версія для друку
У Південній інспекції з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) Держатомрегулювання у листопаді відбулось 1 чергове засідання Ліцензійної комісії

У Південній інспекції з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) Держатомрегулювання у листопаді відбулось 1 чергове засідання Ліцензійної комісії, з урахуванням рекомендацій якої прийняті відповідні рішення щодо ліцензування.

Видано ліцензії на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання:

  1. ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МЕДИЦИНА ТА ДІАГНОСТИКА» (м. Херсон);
  2. ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МЕДКОР ЮГ» (Одеська обл., Овідіопольський р-н, с. Лиманка);
  3. Доманівській центральній районній лікарні (Миколаївська обл., Доманівський р-н, смт Доманівка);
  4. КОМУНАЛЬНІЙ УСТАНОВІ «МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №11» (м. Одеса);
  5. КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ "ТАТАРБУНАРСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" (Одеська обл., Татарбунарський р-н, м. Татарбунари).

 

Внесено зміни та переоформити ліцензію на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання:

  1. КОМУНАЛЬНІЙ УСТАНОВІ "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1" (м. Одеса) (реорганізація ліцензіата, подовження терміну дії ліцензії, виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду і зміни умов ліцензії).

 

Внесено зміни до ліцензій на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання:

  1. КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ІВАНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ІВАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ (Одеська обл., Іванівський р-н, смт. Іванівка) (подовження терміну дії ліцензії, зміна місцезнаходження Ліцензіата, виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду і зміни умов ліцензії, набрання чинності новими нормативно-правовими актами з ядерної та радіаційної безпеки);
  2. ДЕРЖАВНОГО ЗАКЛАДУ "ДИТЯЧИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ (СПЕЦІАЛЬНИЙ) САНАТОРІЙ "ЗЕЛЕНА ГІРКА" МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" (м. Одеса) (подовження терміну дії ліцензії, виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду і зміни умов ліцензії).