???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Наглядова діяльність» Державні регіональні інспекції з ядерної та радіаційної безпеки» Центральною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) за період з 01 жовтня по 30 жовтня 2018 року проведено 3 інспекційних обстеження та 2 планові інспекційні перевірки версія для друку
Центральною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) за період з 01 жовтня по 30 жовтня 2018 року проведено 3 інспекційних обстеження та 2 планові інспекційні перевірки

Центральною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) за період з 01 жовтня по 30 жовтня 2018 року проведено 3 інспекційних обстеження та      2 планові інспекційні перевірки.

Проведені інспекційні обстеження:

-         Комунального закладу «Центральна міська лікарня м. Кіровограда» (Кіровоградська область, м. Кропивницький), що використовує пристрої, що генерують іонізуюче випромінювання, у діагностичній радіології та відкриті ДІВ у генераторі радону (радієвий барботер). За результатами інспекційного обстеження встановлено: не забезпечено проведення технічного обслуговування барботера (генератора радону), виконання Програми радіаційного контролю у частині «Б) Радонова лабораторія» та оцінки індивідуальної дози внутрішнього опромінення персоналу радонової лабораторії.

Керівнику установи надано акт з приписом щодо усунення виявлених порушень з визначеним терміном виконання.

За порушення в сфері використання ядерної енергії 2 відповідальних посадових особи притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 95 Кодексу України про адміністративні правопорушення;

-         Товариства з обмеженою відповідальністю «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» (Дніпропетровська область, м. Нікополь), яке використовує закриті ДІВ у промислових вимірювальних приладах.

За результатами інспекційного обстеження встановлено: не забезпечено складання та погодження додаткового переліку посад працівників, робота на яких потребує допусків до виконання особливих робіт, у зв’язку зміною структури підприємства; не переоформлено акт фізичного захисту ДІВ у зв’язку зміною категорії ДІВ; при перегляді Контрольних рівнів опромінення персоналу не враховано досягнутого у ТОВ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» рівня радіаційного благополуччя.

Керівнику підприємства надано акт з приписом щодо усунення виявлених порушень з визначеним терміном виконання;

-         Комунального закладу «Кіровоградський обласний протитуберкульозний диспансер» (Кіровоградська область, м. Кропивницький), який використовує пристрої, що генерують іонізуюче випромінювання, у діагностичній радіології.

 

За результатами інспекційних обстежень встановлено наявність умов для проведення заявлених видів діяльності з використання ДІВ, надані позитивні висновки про можливість внести зміни до ліцензій.

 

Здійснено планові інспекційні перевірки:

-                    Комунального закладу «Клінічний онкологічний диспансер» Дніпропетровської обласної ради» (Дніпропетровська обл., м. Дніпро), який використовує закриті ДІВ у променевій терапії та пристрої, що генерують рентгенівське випромінювання у променевій терапії та діагностичній радіології.