???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Нормативно-правові акти» Регуляторні акти Держатомрегулювання» Повідомлення» Про внесення змін до Вимог та умов безпеки (ліцензійних умов) провадження діяльності з виробництва джерел іонізуючого випромінювання версія для друку
Про внесення змін до Вимог та умов безпеки (ліцензійних умов) провадження діяльності з виробництва джерел іонізуючого випромінювання

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення для громадського обговорення проекту наказу Держатомрегулювання

«Про внесення змін до Вимог та умов безпеки (ліцензійних умов) провадження діяльності з виробництва джерел іонізуючого випромінювання»

Проект наказу «Про внесення змін до Вимог та умов безпеки (ліцензійних умов) провадження діяльності з виробництва джерел іонізуючого випромінювання» (далі – проект наказу) підготовлено Держатомрегулюванням відповідно до:

-         частини п’ятої статті 6 Закону України «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії»;

-          підпунктів 7, 16 пункту 4 Положення про Державну інспекцію ядерного регулювання України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 363.

 

Основною метою розробки проекту наказу є:

встановлення переліку документів, які додаються до заяви на отримання (внесення змін, переоформлення або видачі дубліката) ліцензії на провадження діяльності з виробництва ДІВ;

впорядкування та приведення питань в частині державного регулювання безпеки у сфері провадження діяльності з виробництва ДІВ у відповідність до вимог чинного законодавства.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 31 жовтня 2018 року за адресою:

вул. Арсенальна 9/11, м. Київ, 01011, тел. 277-12-08, або на електронну пошту Держатомрегулювання: korzyna@hq.snrc.gov.ua.

 

 

Проект наказу:

            Проект наказу Ліцензійних умов виробництво 2018

            Проект наказу Внесення змін

            Додаток 1 до проекту ЛУ

            Додаток 2 перелік документів

            Додаток 3 опис документів

            Додаток 4 Довідка про кваліфікацію

            Додаток 5 Перелік джерел іонізуючого випромінювання

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу