???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Нормативно-правові акти» Регуляторні акти Держатомрегулювання» Повідомлення» Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку видачі дозволу на здійснення міжнародних перевезень радіоактивних матеріалів» версія для друку
Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку видачі дозволу на здійснення міжнародних перевезень радіоактивних матеріалів»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України

«Про внесення змін до Порядку видачі дозволу на здійснення

міжнародних перевезень радіоактивних матеріалів»

 

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку видачі дозволу на здійснення міжнародних перевезень радіоактивних матеріалів» розроблений Держатомрегулювання з метою імплементації в національне законодавство положень Директиви Ради 2006/117/Євратом від 20 листопада 2006 року про нагляд та контроль за перевезенням радіоактивних відходів та відпрацьованого ядерного палива.

Проектом зокрема передбачається:

- удосконалення існуючого законодавчого поля у сфері безпеки перевезень радіоактивних матеріалів шляхом запровадження порядку узгодження перевезення радіоактивних відходів та відпрацьованого ядерного палива між Україною та державами-членами Європейського Союзу;

- зміну строку, на який видається дозвіл на перевезення радіоактивних матеріалів, що відповідає політиці держави щодо спрощення умов ведення бізнесу, а також відповідає європейській практиці дозвільної діяльності при перевезенні радіоактивних матеріалів.

 

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 19 вересня 2018 року за адресою 01011 м. Київ, вул. Арсенальна 9/11; контактна особа Козакова А.В. – головний спеціаліст відділу правової роботи та експертизи нормативно-правових актів Управління правового забезпечення, тел. 277-12-07, адреса електронної пошти: kozakova@hq.snrc.gov.ua.

Регуляторний акт, аналіз регуляторного впливу, пояснювальну записку розміщено на веб-сайті Держатомрегулювання у розділі «Нормативні акти», підрозділі «Регуляторні акти Держатомрегулювання», «Проекти регуляторних актів».

 

 

Проект постанови

Зміни до Порядку

Порівняльна таблиця

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу