???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» 4-5 липня в м. Яремча (Україна) відбулось засідання головних інженерів АЕС з реакторами ВВЕР радянської конструкції версія для друку
4-5 липня в м. Яремча (Україна) відбулось засідання головних інженерів АЕС з реакторами ВВЕР радянської конструкції

Заступник Голови Держатомрегулювання - Головний державний інспектор з ядерної безпеки України ДЕМ´ЯНЕНКО А.І. взяв участь у засіданні головних інженерів АЕС з реакторами ВВЕР радянської конструкції та Клубу проектів ВВЕР-440, ВВЕР-1000.

Тема засідання - «Досвід експлуатації енергоблоків АЕС з реакторами типу ВВЕР радянської конструкції. Підвищення безпеки, надійності експлуатації».

В ході засідання представники дирекції та відокремлених підрозділів НАЕК «Енергоатом», Міністерства палива та енергетики України, Державного комітету ядерного регулювання, Київського та Харківського інститутів «Енергопроект», концерну «Росенергоатом», Російського наукового центру «Курчатовский институт», Московського центру Всесвітньої асоціації операторів АЕС,  АЕС «Дуковани» (Чехія), АЕС «Козлодуй» (Болгарія) обмінялись досвідом з питань експлуатації енергоблоків АЕС з реакторами типу ВВЕР радянської конструкції та реалізації заходів щодо підвищення безпеки АЕС.