???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Нормативно-правові акти» Регуляторні акти Держатомрегулювання» Повідомлення» Проект наказу «Про внесення змін до Вимог та умов безпеки (ліцензійних умов) провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання та Вимог до звіту про аналіз безпеки провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання» версія для друку
Проект наказу «Про внесення змін до Вимог та умов безпеки (ліцензійних умов) провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання та Вимог до звіту про аналіз безпеки провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення для громадського обговорення проекту наказу Держатомрегулювання

«Про внесення змін до Вимог та умов безпеки (ліцензійних умов) провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання та Вимог до звіту про аналіз безпеки провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання»

 

Проект наказу «Про внесення змін до Вимог та умов безпеки (ліцензійних умов) провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання та Вимог до звіту про аналіз безпеки провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання»  (далі – проект наказу) підготовлено Держатомрегулювання відповідно до:

-         частини п’ятої статті 6 Закону України «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії»;

-          підпунктів 7, 16 пункту 4 Положення про Державну інспекцію ядерного регулювання України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 363.

 

Основною метою розробки проекту наказу є:

встановлення переліку документів, які додаються до заяви на отримання (внесення змін, переоформлення або видачі дубліката) ліцензії на провадження діяльності з використання ДІВ;

впорядкування та приведення питань в частині державного регулювання безпеки у сфері провадження діяльності з використання ДІВ у відповідність до вимог чинного законодавства.

 

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 31 серпня 2018 року за адресою:

вул. Арсенальна 9/11, м. Київ, 01011, тел. (044) 277-12-08, або на електронну пошту Держатомрегулювання: korzyna@hq.snrc.gov.ua

 

Проект наказу

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу