???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
























Головна » Нормативно-правові акти» Регуляторні акти Держатомрегулювання» Повідомлення» Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за дотриманням вимог ядерної та радіаційної безпеки версія для друку
Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за дотриманням вимог ядерної та радіаційної безпеки

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України

«Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за дотриманням вимог ядерної та радіаційної безпеки»

 

Проектом постанови вносяться зміни до пунктів 15 і 16 Порядку здійснення державного нагляду за дотриманням вимог ядерної та радіаційної безпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2013 р. № 824, щодо визначення критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження діяльності у сфері використання ядерної енергії. Крім того зазначений Порядок доповнено додатками 1 і 2.

  При внесенні змін використано підхід та форми щодо викладення інформації, передбачені Методикою розроблення критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю), затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 342.

У відповідності до цілей державного нагляду, визначені:

- ризики настання негативних наслідків від провадження діяльності у сфері використання ядерної енергії (додаток 1);

- критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження діяльності у сфері безпеки використання ядерної енергії та визначається періодичність проведення планових інспекційних перевірок;

- показники що відповідають визначеним критеріям, а також

- кількість балів для кожного показника, яка використовується для обрахунку ступеня ризику суб’єкта діяльності у сфері використання ядерної енергії (додаток 2).

 

Зауваження та пропозиції до НПА приймаються до 1 вересня 2018 року за адресою:

м. Київ,  бульвар Верховної Ради, 3, контактна особа: Єсипенко Ю. М. – начальник центрального інспекційного відділу Департаменту з питань безпеки ядерних установок Держатомрегулювання (тел. (044) 277‑12‑23, e-mail: yesypenko@inspect.snrc.gov.ua).

 

Проект постанови

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу