???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Наглядова діяльність» Державні регіональні інспекції з ядерної та радіаційної безпеки» Центральною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки за період з 27 травня по 27 червня 2018 року проведено 6 інспекційних обстежень версія для друку
Центральною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки за період з 27 травня по 27 червня 2018 року проведено 6 інспекційних обстежень

Центральною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) за період з 27 травня по 27 червня 2018 року проведено 6 інспекційних обстежень.

Дніпропетровська клінічна лікарня на залізничному транспорті філії «Центр охорони здоров’я» Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» (Дніпропетровська область, м. Дніпро), яка використовує пристрої, що генерують іонізуюче випромінювання у діагностичній радіології.

Пологовий будинок № 1 (Кіровоградська область, м. Кропивницький), який  використовує пристрої, що генерують іонізуюче випромінювання у діагностичній радіології.

Комунальний заклад «Дніпровська міська клінічна лікарня № 2» Дніпропетровської обласної ради» (Дніпропетровська область, м. Дніпро), який використовує пристрої, що генерують іонізуюче випромінювання у діагностичній радіології. За результатами інспекційного обстеження  встановлено: не проведено навчання та перевірку знань з питань радіаційної безпеки всіх членів постійно діючої комісії з перевірки знань з радіаційної безпеки в організації, що має погоджену з Держатомрегулювання програму навчання з питань радіаційної безпеки. Керівнику медичного закладу надано акт з приписом щодо усунення виявленого порушення з визначеним відповідним терміном виконання.

Приватне підприємств приватної виробничої фірми «Ацинус» Кіровоградська область, м. Кропивницький), яке використовує пристрої, що генерують іонізуюче випромінювання у діагностичній радіології. За порушення норм і правил ядерної та радіаційної безпеки відповідальну посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 95 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Приватне акціонерне товариство «Дніпровський металургійний завод» (Дніпропетровська область, м. Дніпро), яке використовує закриті ДІВ у промислових вимірювальних приладах; пристрої, що генерують іонізуюче випромінювання, у дослідженнях центральної заводської лабораторії та діагностичній радіології.

Філія «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» Публічного акціонерного товариства» Об’єднана гірничо-хімічна компанія» (Дніпропетровська область, м. Вільногірськ), яка використовує закриті ДІВ у промислових вимірювальних приладах та дослідженнях.

За результатами інспекційних обстежень встановлено наявність умов для проведення заявлених видів діяльності з використання ДІВ, надані позитивні висновки про можливість видати ліцензію/ внести зміни до ліцензій.