???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Наглядова діяльність» Державні регіональні інспекції з ядерної та радіаційної безпеки» Західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки у червні 2018 року проведено 2 планові інспекційні перевірки стану радіаційної безпеки та 5 інспекційних обстежень у зв’язку із отриманням заяв для внесення змін до ліцензій версія для друку
Західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки у червні 2018 року проведено 2 планові інспекційні перевірки стану радіаційної безпеки та 5 інспекційних обстежень у зв’язку із отриманням заяв для внесення змін до ліцензій

Західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки у червні 2018 року проведено 2 планові інспекційні перевірки стану радіаційної безпеки та 5 інспекційних обстежень у зв’язку із отриманням заяв для внесення змін до ліцензій.

За результатами планових перевірок дотримання вимог та норм ядерної та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання (далі –ДІВ) у Лопатинській районній лікарні (Львівська обл.) та Комунальному закладі «Ворохтянський обласний кістково-туберкульозний санаторій «Смерічка» (Яремчанська міська рада Івано-Франківської обл.), що використовують генеруючі пристрої у діагностичній радіології, виявлено окремі порушення. З метою усунення порушень вимог радіаційної безпеки керівникам вищеозначених закладів видано приписи.

За результатами інспекційного обстеження КЗ «Путильська центральна районна лікарня» Чернівецька обл.) виявлено окремі порушення вимог та норм радіаційної безпеки (не забезпечено проведення індивідуального дозиметричного контролю для персоналу категорії А). До адміністративної відповідальності за ст. 95 КУпАП притягнуто відповідальну особу. В цілому, встановлено наявність умов для провадження заявленого виду діяльності та можливість внесення змін до ліцензій на право провадження діяльності з використання ДІВ.

За результатами інспекційних обстежень КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» Дрогобицької міської ради (Львівська обл.), Комунального закладу «Прикарпатський клінічний онкологічний центр» (м. Івано-Франківськ) та Рогатинської центральної районної лікарні, Яблунівської районної лікарні (Івано-Франківська обл.), що проведені у зв’язку із надходженням заяв для внесення змін до ліцензії на провадження діяльності з використання ДІВ, грубих порушень вимог та норм ядерної та радіаційної безпеки не виявлено. Встановлено наявність умов для провадження заявленого виду діяльності та можливість внесення змін до ліцензій.