???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук


«Січень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
дата з:
по:


Головна » Новини» Офіційні повідомлення» Голова Держатомрегулювання Григорій Плачков відкрив регіональний семінар МАГАТЕ версія для друку
Голова Держатомрегулювання Григорій Плачков відкрив регіональний семінар МАГАТЕ

Голова Держатомрегулювання Григорій Плачков спільно з представником МАГАТЕ паном Джубіном відкрили регіональний семінар МАГАТЕ, присвячений інформаційній роботі органу ядерного регулювання в цілях забезпечення безпеки (м. Київ, Україна).

Голова Державної інспекції ядерного регулювання України зазначив: «Однією з пріоритетних задач регулюючого органу є забезпечення відкритості та доступності інформації, пов’язаної із використанням ядерної енергії, ядерної безпеки та радіаційного стану навколишнього середовища, що в свою чергу грає важливу роль для формування культури безпеки.

Даний семінар – це унікальний майданчик для обміну досвідом та напрацюваннями в сфері інформування зацікавлених сторін, в тому числі громадськості, про діяльність регулюючого органу в забезпеченні ядерної та радіаційної безпеки.»

В регіональному семінарі взяли участь представники органів ядерного регулювання країн Західної та Східної Європи, які здійснюють комунікацій з громадськістю щодо ядерної та радіаційної безпеки. Метою проведення семінару є представлення керівництва для співробітників органів ядерного регулювання щодо забезпечення ефективних комунікацій з питань безпеки, що сприятиме інформуванню та залученню зацікавлених сторін, включаючи громадськість, до діяльності з питань регулювання ядерної та радіаційної безпеки.