???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Наглядова діяльність» Державні регіональні інспекції з ядерної та радіаційної безпеки» Центральною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки з 02 квітня по 27 квітня 2018 року проведено 2 інспекційних обстеження та 2 планових інспекційних перевірки версія для друку
Центральною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки з 02 квітня по 27 квітня 2018 року проведено 2 інспекційних обстеження та 2 планових інспекційних перевірки

Центральною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) за період з 02 квітня по 27 квітня 2018 року проведено 2 інспекційних обстеження та 2 планових інспекційних перевірки.

           Проведені інспекційні обстеження:

           - «Діагностичного центру ТОВ «МДЦ Експерт» Дніпропетровська філія» (Дніпропетровська область, м. Дніпро), який використовує пристрої, що генерують іонізуюче випромінювання у діагностичній радіології;

          - «Діагностичного центру ТОВ «МДЦ Експерт» Друга Дніпропетровська філія» (Дніпропетровська область, м. Дніпро), який використовує пристрої, що генерують іонізуюче випромінювання у діагностичній радіології.

За результатами інспекційних обстежень встановлено наявність умов для проведення заявлених видів діяльності з використання ДІВ. Інформація, що представлена у наданих ліцензійних документах, відповідає фактичному стану справ.

           Здійснені планові інспекційні перевірки:

           - Комунального закладу «Кіровоградський обласний онкологічний диспансер» (Кіровоградська обл., м. Кропивницький). За результатами перевірки встановлено: відсутній договір на технічне обслуговування апарату рентген-терапевтичного РУМ-17 та маммографа Performa Stereo MGF-110; при перегляді Контрольних рівнів опромінення персоналу не враховано рівень досягнутого радіаційного благополуччя; процедурні та пультові відділення променевої терапії не оснащені інформацією про радіоактивні матеріали та особу, відповідальну за радіаційну безпеку;

            - Кіровоградської обласної лікарні (Кіровоградська обл., м. Кропивницький). За результатами перевірки встановлено, що не забезпечене проведення перевірки дозоформувальних параметрів комп’ютерного томографу HiSpeed CT/e з періодичністю, установленою нормами та правилами з радіаційної безпеки та технічною документацією виробників обладнання.

Керівникам установ надані акти з приписами щодо усунення виявлених порушень з визначенням відповідних термінів виконання.

 За порушення норм і правил ядерної та радіаційної безпеки 7 відповідальних посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 95 Кодексу України про адміністративні правопорушення.