???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Наглядова діяльність» Державні регіональні інспекції з ядерної та радіаційної безпеки» Західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки 01-28 березня 2018 року проведено дві планових інспекційні перевірки стану радіаційної безпеки та 6 інспекційних обстежень версія для друку
Західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки 01-28 березня 2018 року проведено дві планових інспекційні перевірки стану радіаційної безпеки та 6 інспекційних обстежень

Західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки 01-28 березня 2018 року проведено дві планових інспекційні перевірки стану радіаційної безпеки та 6 інспекційних обстежень.

За результатами планових перевірок дотримання вимог та норм ядерної  та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з використання ДІВ у ТОВ «Івано-франківський інститут геофізичних досліджень», яке використовує радіонуклідні ДІВ для каротажних робіт, та ТОВ «Іводент», яке виконує технічне обслуговування генеруючих пристроїв медичного призначення, порушень не виявлено. За результатами перевірок складено акти.

 

За результатами інспекційних обстежень ТОВ НВК «Камея» (м. Чернівці), ДУ «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Львівській області» (м. Львів), Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні, Коломийської центральної районної лікарні, ТОВ «Карпатнафтохім» (Івано-Франківська обл.), КУ «Жидачівська центральна районна лікарня» (Львівська обл.), які проведені у зв’язку із надходженням заяв для внесення змін до ліцензії на провадження діяльності з використання ДІВ, встановлено наявність умов для провадження заявленого виду діяльності та можливість внесення змін до ліцензій.