???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Наглядова діяльність» Державні регіональні інспекції з ядерної та радіаційної безпеки» Центральною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки у січні 2018 року проведено 1 інспекційне обстеження та 1 планова інспекційна перевірка версія для друку
Центральною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки у січні 2018 року проведено 1 інспекційне обстеження та 1 планова інспекційна перевірка

Центральною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) за період з 02 січня по 01 лютого 2018 року проведено 1 інспекційне обстеження та 1 планова інспекційна перевірка.

           Проведено інспекційне обстеження Товариства з обмеженою відповідальністю «Виробниче об’єднання «Товариство «СОЮЗЕНЕРГОМАШ» (м. Дніпро), яке використовує пристрої, що генерують іонізуюче випромінювання у промисловій радіографії.

За результатами інспекційного обстеження встановлена наявність умов для проведення заявлених видів діяльності з використання ДІВ, надано позитивний висновок про можливість видати ліцензію.

            Проведена планова інспекційна перевірка Товариства з обмеженою відповідальністю «Ендоскопічна нейрохірургія» (м. Дніпро). За результатами перевірки встановлено додержання вимог законодавства, норм, правил і стандартів з радіаційної безпеки при здійсненні діяльності з використання ДІВ.