???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук


«Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
дата з:
по:


Головна » Новини» Офіційні повідомлення» Під головуванням Директора департаменту з питань безпеки ядерних установок - заступника Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки Столярчука Б.В. були проведені наради з розгляду питань готовності енергоблоків №1 ВП ХАЕС та №1 ВП РАЕС до пуску після планово-попереджувальних ремонтів з перевантаженням активної зони реактора. версія для друку
Під головуванням Директора департаменту з питань безпеки ядерних установок - заступника Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки Столярчука Б.В. були проведені наради з розгляду питань готовності енергоблоків №1 ВП ХАЕС та №1 ВП РАЕС до пуску після планово-попереджувальних ремонтів з перевантаженням активної зони реактора.

31 січня 2018 року під головуванням Директора департаменту з питань безпеки ядерних установок – заступника Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки Столярчука Б.В. були проведені наради з розгляду питань готовності енергоблоків №1 ВП ХАЕС та №1 ВП РАЕС до пуску після планово-попереджувальних ремонтів з перевантаженням активної зони реактора.

В нарадах взяли участь керівники ДП «НАЕК «Енергоатом», керівники та спеціалісти ВП ХАЕС, ВП РАЕС, представники Держатомрегулювання.

На основі інформації ДП «НАЕК «Енергоатом» на нарадах відмічено:

- про виконання у фізичних обсягах запланованих заходів Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2011р. за №1270;

- в запланованому обсязі виконані роботи з модернізації обладнання систем важливих для безпеки, завершуються роботи з ремонтів та випробувань.

За підсумками нарад Держатомрегулювання прийнято рішення про видачу окремих письмових дозволів на пуск енергоблоків № 1 ВП ХАЕС та №1 ВП РАЕС після проведення планово-попереджувальних ремонтів з перевантаженням активної зони.