???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Наглядова діяльність» Державні регіональні інспекції з ядерної та радіаційної безпеки» Північна інспекція з ядерної та радіаційної безпеки з 01 листопада по 24 листопада 2017 року проведено 8 планових інспекцій та 9 інспекційних обстежень, 1 позапланова інспекція версія для друку
Північна інспекція з ядерної та радіаційної безпеки з 01 листопада по 24 листопада 2017 року проведено 8 планових інспекцій та 9 інспекційних обстежень, 1 позапланова інспекція

Управління (Північна інспекція з ядерної та радіаційної безпеки на правах самостійного управління) Держатомрегулювання за період  з 01 листопада 2017 року по 24 листопада 2017 року проведено 8 планових інспекцій та 9 інспекційних обстежень, 1 позапланова інспекція.

 

            З метою перевірки дотримання вимог ядерного законодавства, норм та правил з радіаційної безпеки при провадженні діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання (далі-ДІВ), державними інспекторами Управління (Північна інспекція з ядерної та радіаційної безпеки на правах самостійного управління) Держатомрегулювання були проведені планові інспекції у:

           Вінницькому обласному клінічному онкологічному диспансеру; Центральний госпіталь МВС України; Комунальний заклад «Черкаський обласний онкологічний диспансер»; КЗ КОР «Білоцерківська міська лікарня № 2»; Клінічна лікарня «Феофанія» Державного управління справами; Спеціалізована медико-санітарна частина – 14; ТОВ «СІНТА КРИСТАЛ»; ДСП «Чорнобильська АЕС».

           Керівництву зазначених установ видано Акти інспекційних перевірок щодо дотримання вимог ядерного законодавства, норм та правил з радіаційної безпеки при провадженні діяльності з використання ДІВ.

           Проведено позапланову інспекцію УДППЗ «Укрпошта» (07.11.2017 – незаконний обіг). Керівництву зазначеної установи надано Акт щодо усунення виявлених порушень вимог ядерного законодавства, норм та правил з радіаційної безпеки при провадженні діяльності з використання ДІВ. 

           Виконані інспекційні обстеження таких підприємств і медичних закладів, як Крижопільська окружна лікарня планового лікування; Київська міська клінічна лікарня № 1; Київська міська клінічна лікарня № 8; Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1; КЗ «Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня»; Державна установа «Національний інститут фтизіатрії і пульмонології імені Ф.Г. Яновського НАМН України»; ТОВ «Діасіс ЛТД»; ТОВ «Діасис Інжиніринг»; ТОВ «ВІЖН ПАРТНЕР».

За результатами інспекційних обстежень встановлено можливість видачі ліцензії. Всі недоліки були усунуті в робочому порядку.