???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» 22 листопада 2017 року у Держатомрегулювання відбулася робоча зустріч представників Держатомрегулювання та ЄБРР версія для друку
22 листопада 2017 року у Держатомрегулювання відбулася робоча зустріч представників Держатомрегулювання та ЄБРР

22 листопада 2017 року відбулася робоча зустріч представників Держатомрегулювання на чолі із Головою Григорієм Плачковим з представниками Європейського Банку Реконструкції та Розвитку. В засіданні також взяли участь представники Державного агентства України з управління зоною відчуження, ДСП «Чорнобильська АЕС» та Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки.

Під час зустрічі обговорювались питання, пов’язані із завершенням міжнародних проектів на майданчику Чорнобильської АЕС та введення об’єктів в експлуатацію, а також підготовки до проведення чергових засідань Асамблеї вкладників Чорнобильського фонду «Укриття» та Рахунку ядерної безпеки.

Зокрема, сторони обговорили стан справ щодо реалізації проектів, що фінансуються за рахунок міжнародної допомоги - Сховище відпрацьованого ядерного палива -2 Чорнобильської АЕС, Новий безпечний конфайнмент, Завод з переробки рідких радіоактивних відходів тощо.