???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук


«Листопад 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
дата з:
по:


Головна » Новини» Офіційні повідомлення» Голова Держатомрегулювання Григорій Плачков вручив ліцензію на продовження експлуатації енергоблоку №3 Запорізької АЕС версія для друку
Голова Держатомрегулювання Григорій Плачков вручив ліцензію на продовження експлуатації енергоблоку №3 Запорізької АЕС

Голова Держатомрегулювання Григорій Плачков урочисто вручив  Президенту ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрію Недашковському ліцензію  на право провадження діяльності на етапі життєвого циклу «експлуатація ядерної установки енергоблоку № 3 ВП «Запорізької АЕС».

Голова Держатомрегулювання відзначив великий обсяг робіт і завдань, реалізованих експлуатуючою організацією НАЕК «Енергоатом» та Запорізькою АЕС, спрямованих на модернізацію та підвищення безпеки енергоблоку №3 Запорізької АЕС, що було підтверджено позитивним висновком державної експертизи ядерної та радіаційної безпеки. Було підкреслено, що на 3-му енергоблоці Запорізької АЕС виконано найбільший обсяг робіт: були реалізовані численні заходи на трьох каналах безпеки, замінено багато обладнання, яке відпрацювало ресурс, зокрема конденсатор турбіни блоку, що безпосередньо пов‘язано з продовженням терміну експлуатації.

В свою чергу Юрій Недашковський, отримавши ліцензію сказав: «Це була дуже напружена робота всіх колективів – і Запорізької атомної електростанції, і дирекції Компанії, і величезна робота практично без вихідних в режимі он-лайн фахівців ДНТЦ ЯРБ та Державної інспекції ядерного регулювання. Кожний блок, термін експлуатації якого ми продовжуємо, має індивідуальні особливості і потребує окремого підходу».

Нагадаємо, що 3 листопада 2017 року Колегія Держатомрегулювання прийняла рішення продовжити термін експлуатації енергоблоку №3 Запорізької АЕС до 5 березня 2027 року.