???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» Норвезький регулятор відвідує з робочим візитом Держатомрегулювання версія для друку
Норвезький регулятор відвідує з робочим візитом Держатомрегулювання

З 31 жовтня по 2 листопада 2017 року у Державній інспекції ядерного регулювання України перебуває делегація з Норвезького агентства радіаційного захисту (Norwegian Radiation Protection Authority). Мета візиту – підведення підсумків спільної реалізації проектів, а також планування подальшої співпраці. 

«Результатами поточного співробітництва NRPA з Держатомрегулювання та ДНТЦ ЯРБ ми задоволені сповна, адже працюємо зі злагодженою командою професіоналів», – зазначає представник NRPA Малгоржата Сневе. – «Серед пріоритетних напрямів співпраці на майбутнє: вдосконалення культури безпеки, посилення режиму нерозповсюдження ядерної зброї та ядерної захищеності».

1

 

Зі слів представниці норвезького регулятора, важливим аспектом у зміцненні ролі Держатомрегулювання є вдосконалення нормативних документів у галузі ядерної та радіаційної безпеки. «Ми можемо всіляко допомагати вам у цьому, беручи участь у заходах українського регулятора в якості спостерігачів, запрошуючи представників Держатомрегулювання на різноманітні заходи в Норвегію», – зазначила Малгоржата Сневе.

«Посилення можливостей Держатомрегулювання, як регулюючого органу, ми вважаємо важливим для забезпечення ядерної та радіаційної безпеки в Україні. Одним із основних кроків для досягнення цієї мети є оцінка загроз», додала вона.

3

У рамках заходу представники Держатомрегулювання представили доповідь з оцінки загроз, розроблену в 2017 році. Також українським регулятором було підготовлено для обговорення дорожню карту щодо розробки необхідних документів для усунення існуючих загроз.