???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Наглядова діяльність» Державні регіональні інспекції з ядерної та радіаційної безпеки» Західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки проведено 9 планових інспекційних перевірки стану радіаційної безпеки та 7 інспекційних обстежень версія для друку
Західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки проведено 9 планових інспекційних перевірки стану радіаційної безпеки та 7 інспекційних обстежень

Західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки у вересні-жовтні 2017 року проведено 9 планових інспекційних перевірки стану радіаційної безпеки та 7 інспекційних обстежень.

За результатами перевірок дотримання вимог та норм радіаційної безпеки при провадженні діяльності з використання ДІВ у ДУ «Українська алергологічна лікарня МОЗ України», Великобичківської міської лікарні (Закарпатська обл.), КМУ «Обласний клінічний протитуберкульозний диспансер» (м. Чернівці), які використовують генеруючі пристрої у діагностичній радіології, виявлено окремі порушення особливих умов ліцензії (не забезпечено проведення контролю дозоформуючих параметрів рентген-апаратів, не проведено навчання та перевірку знань в персоналу та відповідальних осіб згідно вимог наказу Держатомрегулювання № 143 від 02.10.2014).  Керівництву медичних закладів з метою усунення виявлених порушень видано приписи.

За результатами перевірок дотримання вимог та норм радіаційної безпеки при провадженні діяльності з використання ДІВ у Чернівецькій митниці ДФС, ДКМУ Міська клінічна лікарня №3 (м. Чернівці),  ПрАТ «Карпатське управління геофізичних робіт», ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» (Івано-Франківська обл.), ФОП Дзябко М.Ю., ПП ЕЛД (Закарпатська обл.) порушень не виявлено, складено акти перевірок.

За результатами інспекційних обстежень Комунальної міської дитячої клінічної лікарні (м. Львів), Військового госпіталю Національної гвардії України (Львівська обл.), міської клінічної лікарні №1 (м. Івано-Франківськ), Єзупільської міської лікарні (Івано-Франківська обл.), комунальних 1-ї, 2-ї, 6-ї поліклінік м. Львова, які проведені у зв’язку із надходженням заяв для внесення змін до ліцензії на провадження діяльності з використання ДІВ у променевій діагностиці, встановлено наявність умов для провадження заявленого виду діяльності та можливість внесення змін до ліцензій.