???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук


«Вересень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
дата з:
по:


Головна » Новини» Офіційні повідомлення» Держатомрегулювання бере участь у спільному з ДП НАЕК "Енергоатом" загальностанційному протиаварійному тренуванні у ВП "Рівненьска АЕС" версія для друку
Держатомрегулювання бере участь у спільному з ДП НАЕК "Енергоатом" загальностанційному протиаварійному тренуванні у ВП "Рівненьска АЕС"

4-5 жовтня 2017 року у ВП «Рівненська АЕС» проводиться загальностанційне протиаварійне тренування спільно з дирекцією ДП «НАЕК «Енергоатом».

Держатомрегулювання візьме участь у тренуванні із повною активізацією Інформаційно-кризового центра. Під час тренування Держатомрегулюванням буде відпрацьовуватись взаємодія з оперативно-черговими службами Кабінету Міністрів України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Службою безпеки України, Радою національної безпеки і оборони України та Українським гідрометеорологічним центром. Як єдиний компетентний національний пункт зв’язку та компетентний національний орган, уповноважений надсилати аварійне оповіщення та інформацію в разі ядерної аварії або радіаційної аварійної ситуації в рамках Конвенції про оперативне оповіщення про ядерну аварію та Конвенції про допомогу в разі ядерної аварії або радіаційної аварійної ситуації, Держатомрегулювання також буде відпрацьовувати механізми взаємодії із Центром з інцидентів та аварійних ситуацій МАГАТЕ, ЗМІ та іншими країнами в рамках двосторонніх договорів.

Під час тренування, експерти Інформаційно-кризового центру Держатомрегулювання будуть здійснювати прогнозні розрахунки радіаційної обстановки за допомогою системи підтримки прийняття рішень РОДОС.

За ходом тренування на Рівненській АЕС будуть спостерігати міжнародні експерти, зокрема фахівці регулюючих органів з ядерної та радіаційної безпеки Польщі, Норвегії та Білорусі.