???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Наглядова діяльність» Державні регіональні інспекції з ядерної та радіаційної безпеки» Східною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки за період з 23 серпня 2017 року по 26 вересня 2017 року проведено 1 планову інспекцію та 2 інспекційних обстеження версія для друку
Східною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки за період з 23 серпня 2017 року по 26 вересня 2017 року проведено 1 планову інспекцію та 2 інспекційних обстеження

Східною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки Держатомрегулювання за період з 23 серпня 2017 року по 26 вересня 2017 року проведено 1 планову інспекцію та 2 інспекційних обстеження.

 

З метою перевірки дотримання вимог ядерного законодавства, норм, правил та стандартів з радіаційної безпеки при поводженні з джерелами іонізуючого випромінювання (далі - ДІВ) державними інспекторами Східної інспекції було проведено планову інспекцію Публічного акціонерного товариства «Турбоатом» (м. Харків), яке здійснює діяльність при проведенні робіт з неруйнівного контролю основного металу та зварних швів на наявність внутрішніх дефектів методами гамма- та рентгенографування матеріалів та виробів підприємства, а також в  медичній санітарній частині при проведенні рентгенодіагностичних досліджень пацієнтів. За результатами перевірки порушень не виявлено та складено акт.

 

У зв'язку з наданням документів на оформлення ліцензій у сфері використання ядерної енергії проведено інспекційні обстеження:

- ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ – ПІДПРИЄМЦЯ ДОБРОСКОК ГАЛИНИ ПЕТРІВНИ (Харківська обл., м. Дергачі), що подала заяву на отримання ліцензії на право провадження діяльності з використання (експлуатація та зберігання) ДІВ при проведенні комп’ютерної томографії;

- КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ХАРКІВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ № 17» (м. Харків), що подав заяву на внесення змін до діючої ліцензії на право провадження діяльності з використання ДІВ при проведенні рентгенівських діагностичних досліджень пацієнтів, у зв’язку із наміром продовжити строк дії ліцензії, поширенням дії ліцензії на додаткове ДІВ, щодо поводження з яким встановлені умови ліцензії, виявленням у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду і зміни умов ліцензії.

За результатами обстежень встановлено наявність умов для проведення заявленого виду діяльності з використання ДІВ, стан радіаційної безпеки визнано задовільним, встановлено можливість видачі та внесення змін до ліцензії.