???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Наглядова діяльність» Державні регіональні інспекції з ядерної та радіаційної безпеки» Південно-східною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки Держатомрегулювання в період з 23 серпня по 26 вересня 2017 року були проведені 4 планові інспекційні перевірки версія для друку
Південно-східною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки Держатомрегулювання в період з 23 серпня по 26 вересня 2017 року були проведені 4 планові інспекційні перевірки

Південно-східною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки Держатомрегулювання (далі – Південно-східна Інспекція) в період з 23 серпня по 26 вересня 2017 року були проведені 4 планові інспекційні перевірки.

Планові інспекційні перевірки проведені з метою перевірки дотримання вимог ядерного законодавства, норм, правил та стандартів з радіаційної безпеки при поводженні з ДІВ у Підприємства з іноземними інвестиціями у формі ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», КУ «Бердянське ТМО», КЛПУ «Міський міжрайонний онкологічний диспансер м. Маріуполя» та КУ «Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер».

В результаті інспекцій було встановлено, що в КУ «Бердянське ТМО» персонал установи не має допуску до виконання особливих робіт; в КЛПУ «Міський міжрайонний онкологічний диспансер м. Маріуполя» не забезпечено радіаційний контроль у відповідності до затвердженої Програми радіаційного контролю (вийшов з ладу клінічний дозиметр UNIDOS); в КУ «Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер» не забезпечено навчання з питань радіаційного контролю для всіх осіб з персоналу категорії А.

Керівництву перевірених суб’єктів діяльності у сфері використання ДІВ надано приписи щодо усунення виявлених порушень з встановленням термінів виконання.

Крім того, у звітному періоді в Південно-східній Інспекції було проведено засідання ліцензійної комісії, на якому було розглянуто та прийнято відповідно до наказу Держатомрегулювання рішення стосовно переоформлення ліцензії ПП «Центр комп’ютерної томографії» у зв’язку із внесенням змін, що потребують перегляду спроможності заявника дотримуватись умов провадження заявленого виду діяльності, встановлених нормами та правилами з ядерної та радіаційної безпеки та продовженням строку дії ліцензії.