???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Наглядова діяльність» Державні регіональні інспекції з ядерної та радіаційної безпеки» Західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки у квітні 2017 року проведено 2 інспекційні перевірки та 5 інспекційних обстежень версія для друку
Західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки у квітні 2017 року проведено 2 інспекційні перевірки та 5 інспекційних обстежень

Західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки у квітні 2017 року проведено 2 планових інспекційні перевірки стану радіаційної безпеки та 5 інспекційних обстежень.

За результатами перевірки дотримання вимог та норм радіаційної безпеки при провадженні діяльності з використання ДІВ у Комунальному закладі «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій»  (смт. Журавно, Львівська обл.), який використовує генеруючі пристрої у діагностичній радіології, виявлено окремі порушення особливих умов ліцензії (не забезпечено проведення контролю дозоформуючих параметрів рентген-апаратів).  Керівництву медичного закладу з метою усунення виявлених порушень видано припис.

За результатами планової інспекції ТОВ РЕМА «Ескулап» (м. Львів), яке провадить діяльність з технічного обслуговування генеруючих пристроїв медичного призначення, порушень не виявлено. Перевірка проводилась в умовах Клінічного госпіталю Державної прикордонної служби України (м. Львів).

 

За результатами інспекційних обстежень КЗ «Міська поліклініка № 5», обласної клінічної лікарні, КЗ «Міська дитяча клінічна лікарня», ДУ «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Івано-Франківській області» (м. Івано-Франківськ), які проведені у зв’язку із надходженням заяв для отримання/ переоформлення/ внесення змін до ліцензії на провадження діяльності з використання ДІВ у променевій діагностиці, встановлено наявність умов для провадження заявленого виду діяльності та можливість видачі/внесення змін до ліцензій.

За результатами інспекційного обстеження ТОВ «ПМК-77» (м. Івано-Франківськ) встановлено наявність умов для провадження діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів та можливість видачі ліцензії.