???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Наглядова діяльність» Державні регіональні інспекції з ядерної та радіаційної безпеки» Східною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки проведено 2 планові інспекції та 1 інспекційне обстеження версія для друку
Східною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки проведено 2 планові інспекції та 1 інспекційне обстеження

Східною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки Держатомрегулювання за період з 01 березня 2017 року по 28 березня 2017 року проведено 2 планові інспекції та 1 інспекційне обстеження.

 

З метою перевірки дотримання вимог ядерного законодавства, норм, правил та стандартів з радіаційної безпеки при поводженні з джерелами іонізуючого випромінювання (далі - ДІВ) державними інспекторами Східної інспекції було проведено планові інспекції:

- ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОЧНІ СИСТЕМИ LTD» (м. Харків), яке здійснює діяльність з використання ДІВ при проведенні випробувань закритих ДІВ з метою визначення їх технічних характеристик та перевірки на герметичність, отриманні (придбанні) та передачі (збуту) ДІВ з метою постачання, проведенні випробувань ДІВ - генеруючих пристроїв з метою визначення їх технічних характеристик /контроль дозоформуючих параметрів/ на об’єктах Замовників на території України;

- ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕГА ХАРКІВ» (м. Харків), яке планує здійснювати діяльність з використання (придбання та збуту з метою постачання) закритих радіонуклідних ДІВ на об’єктах Замовників на території України.

 

За результатами інспекції ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОЧНІ СИСТЕМИ LTD» встановлено, що порядок отримання допуску до виконання особливих робіт працівників товариства потребує приведення у відповідність до вимог законодавчих та нормативно-правових актів.

Керівництву зазначеного підприємства надано припис щодо усунення виявлених порушень та недоліків з визначенням відповідних термінів виконання.

 

За результатами інспекції ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕГА ХАРКІВ»  порушень не виявлено та складено акт.

 

У зв'язку з наданням документів на внесення змін до ліцензії у сфері використання ядерної енергії проведено інспекційне обстеження:

 

- Комунального закладу охорони здоров’я  «Харківська міська поліклініка № 9» (м. Харків) який подав заяву на внесення змін до ліцензії на право провадження діяльності з використання ДІВ при здійсненні рентгенівських діагностичних досліджень пацієнтів, у зв’язку із наміром продовжити строк дії ліцензії та виявленням у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду і зміни умов ліцензії.

 

За результатами обстеження даного об’єкту встановлено наявність умов для проведення заявленого виду діяльності з використання ДІВ, стан радіаційної безпеки визнано задовільним, встановлено можливість внесення змін до ліцензії.