???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» 14 грудня 2016 року у Держатомрегулювання відбулась зустріч з делегацією Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США версія для друку
14 грудня 2016 року у Держатомрегулювання відбулась зустріч з делегацією Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США

14 грудня 2016 року у Держатомрегулювання відбулась зустріч з делегацією Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США (АЗЗ МО США).

Метою зустрічі був розгляд стану модернізації Інформаційно-кризового центру Держатомрегулювання, що здійснюється в рамках  програми «Включення системи фізичної ядерної безпеки України у структуру забезпечення глобальної фізичної ядерної безпеки» за підтримки Уряду Сполучених Штатів Америки  через Агентство зменшення загрози Міністерства оборони США .

Відкрив зустріч  Голова Держатомрегулювання Сергій Божко. Він  підкреслив  важливість  співпраці в цілях зміцнення глобальної ядерної безпеки, особливо в умовах бойових дій Росії на окремих територіях Сходу України та тимчасової анексії АР Крим, і висловив вдячність АЗЗ  США  за вагомий внесок у посилення спроможності України реагувати на сучасні виклики і загрози.

Керівник програми від АЗЗ МО США пан Скот Кроу підтвердив стабільність роботи команди проекту та запевнив у продовженні співпраці відповідно до узгоджених планів і технічних завдань.

Надійне функціонування систем зв’язку та інформаційно-комунікаційних  механізмів є важливим фактором  забезпечення спроможності  реагування на загрози,  виклики,  інциденти  та  інфраструктурним елементом  системи аварійної готовності у сфері використання ядерної енергії.

В рамках проекту виконано реконструкцію системи енергопостачання, здійснюється модернізація системи звязку, компютерного обладнання, програмного забезпечення, включно з питаннями інформаційної безпеки. 

Під час зустрічі також були обговорені перспективні напрямки співпраці, що включають питання інформаційної безпеки та  проведення комплексних тренувальних навчань на ядерних установках.

У зустрічі взяли участь представники ДП НАЕК «Енергоатом» та  ДНТЦ ЯРБ.