???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Нормативно-правові акти» Регуляторні акти Держатомрегулювання» Повідомлення» Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення державного регулювання у сфері безпеки використання ядерної енергії» версія для друку
Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення державного регулювання у сфері безпеки використання ядерної енергії»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення  проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення державного регулювання у сфері безпеки використання ядерної енергії»

 

        Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення державного регулювання у сфері безпеки використання ядерної енергії» розроблений Державною інспекцією ядерного регулювання України відповідно до доручення Кабінету Міністрів України №10176/1/1-15 від 19.03.2015, підпункту 15 пункту 101 Плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку “Україна-2020” у 2015 році, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 213-р.

       Проектом акта передбачається внесення змін щодо не поширення обмеження здійснювати перевірки забезпечення ядерної та радіаційної безпеки суб’єктами, які здійснюють діяльність у сфері використання ядерної енергії, до законів України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28 грудня 2014 року № 76-VIII та «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 № 71‑VIII, також щодо не поширення на порядок видачі, переоформлення та анулювання ліцензій на здійснення діяльності у сфері використання ядерної енергії до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», прийнятого 02.03.2015 р. 

     Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 20 червня 2015 року за адресою:

01011 м. Київ, вул. Арсенальна 9/11; контактна особа Румежак Н.О. – заступник начальника Управління правового забезпечення, тел. 254-32-87, електронна пошта: rumezhak@hq.snrc.gov.ua, або на електронну пошту Держатомрегулювання України: proekthq.snrc.gov.ua.

   Регуляторний акт, аналіз регуляторного впливу, пояснювальну записку розміщено на веб-сайті Держатомрегулювання України у розділі "Нормативні акти", підрозділі "Регуляторні акти Держатомрегулювання", "Проекти регуляторних актів"