???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Нормативно-правові акти» Регуляторні акти Держатомрегулювання» Повідомлення» Проект наказу Держатомрегулювання «Про затвердження Вимог та умов безпеки (ліцензійних умов) провадження діяльності з виробництва джерел іонізуючого випромінювання» версія для друку
Проект наказу Держатомрегулювання «Про затвердження Вимог та умов безпеки (ліцензійних умов) провадження діяльності з виробництва джерел іонізуючого випромінювання»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту наказу Держатомрегулювання

«Про затвердження Вимог та умов безпеки (ліцензійних умов)

провадження діяльності з виробництва джерел іонізуючого випромінювання»

 

Держатомрегулювання розроблено проект наказу «Про затвердження Вимог та умов безпеки (ліцензійних умов) провадження діяльності з виробництва джерел іонізуючого випромінювання».

 

На даний час чинним є наказ Міністерства екології та природних ресурсів України «Про затвердження Умов та правил провадження діяльності з виробництва джерел іонізуючого випромінювання» від 20 березня 2001 року №  111, зареєстрований в Мін’юсті України 11 квітня 2001 року за № 334/5525.

 

Відповідно до листа Мін’юсту України від 25.07.2014 № 10.1-19/16 цей наказ внесений до переліку нормативно-правових актів, зареєстрованих в Мін’юсті України, що підлягають перегляду та приведенню у відповідність до Конституції та законодавства України (1993 – 2012 рр.).

 

Проект наказу «Про затвердження Вимог та умов безпеки (ліцензійних умов) провадження діяльності з виробництва джерел іонізуючого випромінювання» розроблений на заміну наказу Мінприроди України від 20 березня 2001 року №  111, на виконання статей 8, 24 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» та згідно з підпунктом 7 пункту 4 Положення про Державну інспекцію ядерного регулювання України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 363 (далі – Положення).

 

Метою розробки проекту наказу «Про затвердження Вимог та умов безпеки (ліцензійних умов) провадження діяльності з виробництва   джерел іонізуючого випромінювання» є впорядкування організаційно-правового механізму реалізації законодавства в сфері використання ядерної енергії.

 

Регуляторний акт, аналіз впливу регуляторного акта, пояснювальну записку розміщено на веб-сайті Держатомрегулювання у розділі «Нормативні акти», підрозділі «Регуляторні акти Держатомрегулювання»,  «Проекти регуляторних актів».

 

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 21 травня 2015 року за адресою: 01011 м. Київ, вул. Арсенальна 9/11; тел. 254-35-13, або на електронну пошту Держатомрегулювання: proekt@hq.snrc.gov.ua.

 

Копії зауважень та пропозицій просимо також надсилати на електронну адресу Держпідприємництва України: mail@dkrp.gov.ua